See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kabely a vodiče VN a NN (II)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky kabelů a vodičů VN a NN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách. Veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem Systém kvalifikace – Dodávky kabelů a vodičů VN a NN, ev. č. zakázky ve Věstníku veřejných zakázek: Z2021-034084. K podání nabídky byli tedy vyzváni pouze dodavatelé zařazení v daném systému kvalifikace.
Vorherige Bekanntmachung: 34084-2021
Interne Kennung: Kabely a vodiče VN a NN (II)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část C – Vodiče 1 kV dle VDE
Interne Kennung: C
Los: LOT-0002
Titel: Část A – Kabely 1 kV Al dle VDE
Los: LOT-0008
Titel: Část G – Kabely 22 kV dle PNE 34 7625
Interne Kennung: G
Los: LOT-0003
Titel: Část B – Kabel 1 kV NAYY-J 4x150 dle VDE
Interne Kennung: B
Los: LOT-0005
Titel: Část D – Kabely 1 kV Cu dle ČSN
Interne Kennung: D
Los: LOT-0006
Titel: Část E – Kabely 1 kV Cu dle VDE
Interne Kennung: E
Los: LOT-0007
Titel: Část F – Kabely 22 kV dle VDE
Interne Kennung: Část F – Kabely 22 kV dle VDE