See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI SERWISOWE DWÓCH AGREGATÓW KOGENERACYJNYCH JENBACHER JMS620 ORAZ JEDNEGO JMS612 ZLOKALIZOWANYCH W ELEKTROCIEPŁOWNI EC ZACHÓD W PILE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu średniego (po 30 000 godzin pracy) trzech agregatów kogeneracyjnych Jenbacher (jeden typu JMS612 i dwa typu JMS620) zlokalizowanych w Elektrociepłowni EC-Zachód w Pile, ul. Krzywa 12 oraz świadczenie usług serwisowych dla tych agregatów w okresie od oddania ich do eksploatacji po remoncie średnim do osiągnięcia 60 000 godzin pracy z wyłączeniem remontu głównego. Kompleksowa obsługa serwisowa agregatów kogeneracyjnych obejmuje przeglądy okresowe, opiekę serwisową oraz czynności naprawcze w przypadku awarii wraz z dostawą wszystkich wymaganych części zamiennych. Prowadzenie gospodarki olejowej (dostawy, wymiany i analizy oleju smarnego) oraz gospodarki płynem chłodniczym (dostawy, wymiany i analizy płynu chłodniczego) leży po stronie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 108692-2026
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001