2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba bytového souboru Na Panských polích
Beschreibung: Jedná se o výstavbu nové obytné zóny v lokalitě U Panských polí v západní části obce Chýnov. Součástí obytného souboru bude 7 novostaveb bytových domů včetně vybudování zpevněných ploch, komunikací, chodníků, parkovacích stání a inženýrských sítí - vodovodu, splaškové kanalizace, plynovodu, elektřiny včetně připojení objektů (samostatné povolení), veřejného osvětlení, telekomunikačního vedení (samostatné povolení), likvidace dešťových vod, doplněných 4 samostatnými objekty pro skladování komunálního odpadu. Objekty A-F budou umístěny ve třech řadách volně sledujících vrstevnice mírného svahu, nejseverněji nad řadami bude umístěn objekt G. Celé území bude z hlediska pohybu pěších propojeno s okolím nádrže a městským parkem. Celkově budou objekty obsahovat 46 bytových jednotek: 16 x 1KK, 26 x 2KK, 4 x 3KK, všechny objekty budou nepodsklepené. Domy budou na své vstupní úrovni přístupné pomocí ramp, přístupové komunikace a vchody do objektů jsou vždy situovány na sever od objektů. Objekty domů budou provedeny z keramického zdiva. Jedná se o dvoupodlažní objekty s pultovou střechou. Příčky v bytech budou zděné z cihelných příčkovek, předstěny, přizdívky či sokly z plynosilikátových tvárnic. Stropní konstrukce budou železobetonové, balkonové desky z betonu vyztuženého vázanou výztuží. Střešní konstrukce bude tvořena dřevěnými a ocelovými prvky, v případě objektů A-F budou krokve jako pohledové. Střechy budou pultové s mPVC a s částečně s extenzivní vegetační skladbou a v případě objektu G bude sedlová s plechovou krytinou. Schodiště budou tříramenná (objekt G) s mezipodestami a přímočará jednoramenná (objekty A-F) a bez výtahů. Architektura domů je navržena jednoduchá a funkční a v její prostorové i materiálové koncepci je výrazně zohledněno hledisko ekonomiky výstavby a opakovatelnosti řešení a detailů.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ-134/44-2025