29003-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych i środków spożywczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych, które będą dostarczane sukcesywnie do zamawiającego przez okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung633794-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0041
TitelPakiet 41
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków przez okres 24 miesięcy
LosLOT-0042
TitelPakiet 42
LosLOT-0043
TitelPakiet 43
LosLOT-0044
TitelPakiet 44
LosLOT-0045
TitelPakiet 45
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków spożywczych przez okres 24 miesięcy
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0046
TitelPakiet 46