2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky technických plynů pro VŠCHT Praha v letech 2026 - 2029
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky technických plynů, pronájem tlakových lahví a poskytnutí systému evidence tlakových láhví, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele a za podmínek stanovených v rámcové dohodě uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v přílohách zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: Dodávky technických plynů pro VŠCHT Praha v letech 2026 - 2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001