See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka speciálních chemikálií pro LF OU II. – rámcová dohoda
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka speciálních chemikálií dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Jedná se o veřejnou zakázku financovanou z prostředků projektu Operačního programu Jan Amos Komenský (dále jen „OP JAK“) s názvem Záchrana životů prostřednictvím výzkumu v oblasti včasné detekce a prevence rakoviny: Molekulární, genomické a sociální faktory s reg. č. CZ.02.01.01/00/22_008/0004644. Předmětem plnění veřejné zakázky je v souladu s ustanovením § 131 a násl. Zákona uzavření rámcové dohody s jediným dodavatelem, na jejímž základě budou poskytovány jednotlivé dodávky dle aktuálních provozních potřeb zadavatele a všech jeho součástí. Plnění veřejné zakázky bude za zadavatelem stanovených obchodních podmínek (viz čl. 5 zadávací dokumentace) probíhat v souladu s § 132 odst. 4 zákona formou jednotlivých zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bez obnovení soutěže. Zadávání jednotlivých zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat formou zaslání písemné objednávky zadavatele. Objednávka bude vítězným dodavatelem vždy potvrzena nejpozději do 2 pracovních dnů od jejího doručení, viz Příloha č. 3 zadávací dokumentace – Obchodní podmínky. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: 110/90164/VZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie VI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka protilátek – Spektrální průtoková cytometrie VI dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Minimální doba exspirace nabízeného zboží musí být 6 měsíců ode dne jeho dodání zadavateli. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: Část 6
Los: LOT-0001
Titel: Protilátky, chemikálie – Spektrální průtoková cytometrie I
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka protilátek, chemikálií – Spektrální průtoková cytometrie I dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Minimální doba exspirace nabízeného zboží musí být 6 měsíců ode dne jeho dodání zadavateli. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka protilátek – Spektrální průtoková cytometrie II dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Minimální doba exspirace nabízeného zboží musí být 6 měsíců ode dne jeho dodání zadavateli. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: Část 2
Los: LOT-0003
Titel: Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie III
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka protilátek – Spektrální průtoková cytometrie III dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Minimální doba exspirace nabízeného zboží musí být 6 měsíců ode dne jeho dodání zadavateli. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0004
Titel: Chemikálie – Spektrální průtoková cytometrie IV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka chemikálií – Spektrální průtoková cytometrie IV dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Minimální doba exspirace nabízeného zboží musí být 6 měsíců ode dne jeho dodání zadavateli. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0005
Titel: Protilátky – Spektrální průtoková cytometrie V
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka protilátek – Spektrální průtoková cytometrie V dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o dodávky pro Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle aktuálních potřeb zadavatele a všech jeho součástí a to do 30.06.2028. Minimální doba exspirace nabízeného zboží musí být 6 měsíců ode dne jeho dodání zadavateli. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, v Příloze č. 1, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung: Část 5