See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz przyległej do nich powierzchni zewnętrznej, stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 11,12
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości część 11,12
Vorherige Bekanntmachung: 227038-2026
Interne Kennung: Pn 6/DZE/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz przyległej do nich powierzchni zewnętrznej, stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 12
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości część 12
Interne Kennung: część 12