290111-2026 - Ergebnis
Polen – Busse – Autobus szkolny w Gminie Zgierz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobus szkolny w Gminie Zgierz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego - międzymiastowego, rok produkcji nie starszy niż 2025 wraz z wyposażeniem w rozumieniu ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. 2024 poz. 502 z późn. zm.), przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim. Zamawiający informuje, że pod pojęciem „autobus szkolny” należy rozumieć autobus kategorii M3, klasy II (autobus międzymiastowy), który spełnia wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. 2024 poz. 502 z późn. zm.), w szczególności w § 22 [Autobus szkolny].
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu szkolnego - międzymiastowego, rok produkcji nie starszy niż 2025 wraz z wyposażeniem w rozumieniu ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. 2024 poz. 502 z późn. zm.), przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami na wózku inwalidzkim. Zamawiający informuje, że pod pojęciem „autobus szkolny” należy rozumieć autobus kategorii M3, klasy II (autobus międzymiastowy), który spełnia wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. 2024 poz. 502 z późn. zm.), w szczególności w § 22 [Autobus szkolny]. Przedmiot zamówienia przeznaczony jest do użytku przez osoby fizyczne, więc zgodnie z art. 100 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 ze zmianami), Zamawiający wymaga, aby autobus dostosowany był do użytku przez wszystkich użytkowników z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień