290135-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup aparatury medycznej dla Szpitala Powiatowego w Gryfinie Spółka z o.o. niezbędnej do sprawowania opieki kardiologicznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury medycznej dla Szpitala Powiatowego w Gryfinie Spółka z o.o. niezbędnej do sprawowania opieki kardiologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej dla Szpitala Powiatowego w Gryfinie Spółka z o.o. niezbędnej do sprawowania opieki kardiologicznej w ramach przedsięwzięcia pn.: „Doposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Gryfinie Spółka z o.o. na potrzeby opieki kardiologicznej” zgodnie z umową nr KPOD.07.02.IP.10-0274/25/KPO/1101/2026/146 z dnia 03.02.2026 r., realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, D1.1.1. Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych, Nabór KPOD.07.02-IP.10-001/25.
Vorherige Bekanntmachung: 210691-2026
Interne Kennung: SZG.ZP.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33182100 Defibrillator, 33194110 Infusionspumpen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38423100 Manometer, 33123200 Elektrokardiografen, 33192100 Medizinische Betten, 33192100 Medizinische Betten, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33192200 Medizinische Tische, 33192230 Operationstische, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193120 Rollstühle, 39113100 Sessel, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ, formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ oraz Zestawienie minimalnych granicznych parametrów technicznych, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SZG.ZP.2.2026 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33194110 Infusionspumpen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33182100 Defibrillator, 38423100 Manometer, 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: SZG.ZP.2.2026 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33192200 Medizinische Tische, 33192230 Operationstische, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193120 Rollstühle, 39113100 Sessel, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle