290137-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Interoperabilita VII - aplikační řešení pro využití umělé inteligence (AI)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInteroperabilita VII - aplikační řešení pro využití umělé inteligence (AI)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a servisní podpora aplikačního řešení pro využití umělé inteligence (AI).
Interne Kennung223/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory (vyhrazená změna závazku), definované v zadávací dokumentaci. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 2 500 000,00 Kč bez DPH.