290151-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do Szpitala Miejskiego w Morągu Sp. z o. o. 4.2. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania w jednostkach ochrony zdrowia na terenie RP zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej, a także posiada aktualne polskie i obowiązujące w Unii Europejskiej certyfikaty / świadectwa rejestracyjne oraz pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktem leczniczym – wydane przez Ministra Zdrowia lub wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji (od 1 maja 2011 r.) na podstawie ustawy z dnia 18 marca 2011 r. o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, które Wykonawca okaże Zamawiającemu na każde jego wezwanie. 4.3. Zamawiający w sytuacji, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub jego pochodzenie czy też źródło, lub normy, lub szczególny proces, który charakteryzuje produkt/wyrób stanowiący rzeczony przedmiot zamówienia, dopuszcza możliwość przedstawienia w ofercie produktu „równoważnego” w rozumieniu art. 99 ust. 5 i 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, pod warunkiem jednak, że zaoferowany jako „równoważny” produkt będzie synonimem produktu, który ma taką samą nazwę chemiczną międzynarodową i dawkę oraz postać zgodną z SWZ. 4.4. Wykonawca, w razie skorzystania z przysługującego mu uprawnienia zaoferowania produktu równoważnego, winien wyraźnie wskazać w treści swojej oferty przetargowej nazwę handlową oraz kod EAN oferowanego produktu/wyrobu równoważnego. 4.5. W sytuacji, gdy w czasie trwania postępowania przetargowego wymagany przez Zamawiającego lek nie jest produkowany, w formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ, należy podać ostatnią cenę sprzedaży oraz zamieścić odpowiednią informację. 4.6. W złożonych ofertach należy podać nazwę handlową, dawkę (jeśli dotyczy), ilość w opakowaniu oraz producenta. W przypadku, gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek itp.) Wykonawca zobowiązany jest do przeliczenia ilości opakowań. Jeżeli po przeliczeniu otrzymana zostanie niepełna ilość opakowań – oferowaną ilość opakowań należy zaokrąglić do pełnego opakowania w górę, z wyjątkiem sytuacji, kiedy zaproponowana ilość leku w opakowaniu przekracza 50% ilości zapisanej w SWZ, wówczas zmiana może być dokonana tylko po uprzednim zadaniu pytania przez Wykonawcę i otrzymaniu zgody Zamawiającego do konkretnej pozycji, np. ilość pierwotna 20 tabl., dopuszczamy maks. 30 tabl. 4.7. W zakresie postaci leku dopuszcza się zamianę tabletek na kapsułki lub drażetki (i odwrotnie) oraz zamianę ampułek na fiolki lub ampułkostrzykawki (lecz nie odwrotnie). Nie dopuszcza się zamiany leków o przedłużonym działaniu i zmodyfikowanym uwalnianiu na lek w postaci klasycznej tabletki, drażetki, kapsułki i in. 4.8. W przypadku wystąpienia sytuacji, że lek na dzień złożenia oferty jest wycofany z dystrybucji, w jego pozycji należy zostawić puste miejsce, a do oferty dołączyć dokumenty potwierdzające fakt wycofania leku z dystrybucji – o ile nie ma możliwości zaproponowania odpowiedników (np. innych producentów). 4.9. W trakcie obowiązywania umowy, w przypadku braku zaoferowanego preparatu na rynku, dostawca jest zobowiązany do zastąpienia go lekiem synonimowym w cenie nie wyższej niż przetargowa (po konsultacji z kierownikiem Apteki). Jeżeli opakowanie leku synonimowego zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek itp.), należy przeliczyć jego cenę tak, aby cena 1 jednostki (tabletki, ampułki itp.) w opakowaniu była nie wyższa niż cena 1 jednostki wg umowy przetargowej. Za preparat synonimowy uważa się lek zawierający tę samą substancję czynną, w tej samej dawce, mający te same wskazania do stosowania oraz tę samą postać farmaceutyczną. Jeżeli dostarczenie preparatu synonimowego nie jest możliwe lub niemożliwe jest dostarczenie brakującego leku, dostawca jest zobowiązany do wystawienia pisemnej noty (która będzie podstawą do zakupu leku w innej hurtowni farmaceutycznej) oraz do pokrycia różnicy w kosztach zakupu. 4.10. W przypadku zmiany wielkości opakowania leku w trakcie trwania umowy, dostawca zobowiązany jest dostarczyć lek w nowym opakowaniu. Cena leku w przeliczeniu na jednostkę nie może być wyższa niż przetargowa. 4.11. W trakcie trwania umowy zamawiający chce być informowany o okresowych obniżkach cen leków objętych umową oraz mieć możliwość zakupu leku po niższej cenie (np. promocje cenowe, obniżenie ceny przez producenta itp.). 4.12. Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące części:
Vorherige Bekanntmachung61336-2026
Interne Kennung5/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensArt. 132. ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1: PASKI DO GLUKOMETRU
BeschreibungPaski do glukometru umożliwiające pomiar glikemii we krwi kapilarnej, żylnej , zakres oznaczenia 20-600mg/dl, czas pomiaru 5s, wielkość próbki 0,5 ul, auto-coding, automatyczna detekcja zbyt małej ilości krwi wprowadzonej do paska, funkcja wyrzutu paska testowego, dokładność pomiaru zgodna z wytycznymi (x50) PTD na 2025 rok ( zamawiający wymaga, aby zaoferowane paski posiadały jednakową informację odnośnie przechowywania na opakowaniu i w ulotce) op. 500
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2:ZESTAW DO WYKRYWANIA BAKTERII W MOCZU
BeschreibungZestaw do wykrywania bakterii w moczu x 1 szt. (płytki typu dip-slide) szt. 250 Sterylne pałeczki do pobierania wymazów w probówce (dno okrągłe) z podłożem transportowym STUART, bez węgla x 1 szt. szt. 500
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3: LEKI WYBRANE
BeschreibungParacetamolum 10 mg / ml x 10 fiol .a 100 ml r-r do infuzji op. 1100
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4: GAZY MEDYCZNE
BeschreibungNitrogenium oxydulatum a 7 kg op. 13 Dwutlenek węgla M a 7,5 kg op. 4 Azot schłodzony skroplony 2,2 kg 1090
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5:TABLETKI WYBRANE
BeschreibungGliclazyd MR 60 mg x 90 tabl op. 17 Trimetazydyna MR 35 mg x 90 tabl op. 12 Perindopril argininum 5 mg x 90 tabl op. 40 Perindopril argininum 10 mg x 90 tabl op. 10 Perindopril argininum + indapamid 2,5 mg/0,625 mg x 30 op. 1 Perindopril argininum + indapamid 5mg/1,25mg x 90 op. 1 Perindopril argininum + indapamid 10 mg/2,5mg x 90 tabl op. 2 Perindopril argininum + amlodipinum 5 mg / 5mg x 90 tabl op. 7 Perindopril argininum + amlodipinum 5 mg/10mg x 90 tabl op. 2 Perindopril argininum + amlodipinum 10mg /5mg x 90 tabl. op. 4 Perindopril argininum + amlodipinum 10 mg / 10 mg x 90 tabl op. 4 Indapamid 1,5 mg x 108 tabl op. 10 Indapamidum + amlodipinum 1,5 mg + 5 mg x 30 tabl. op. 3 Indapamidum + amlodipinum 1,5 mg + 10 mg x 30 tabl. op. 3 Iwabradyna 5 mg x 112 tabl. op. 2 Iwabradyna 7,5 mg x 112 tabl. op. 2 Perindopril argininum + indapamid + amlodipinum 5/1,25/5mgx90 op. 2 Perindopril argininum + indapamid + amlodipinum 5/1,25/10mgx90 op. 1 Perindopril argininum + indapamid + amlodipinum 10/2,5/5mgx90 op. 1 Perindopril argininum + indapamid + amlodipinum 10/2,5/10mgx90 op. 1
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6:LEKI WYBRANE
BeschreibungEnoxaparinum natrium 0,1g/ 1ml x 1 fiol a 3 ml op. 1500 Enoxaparinum natrium 0,02g/ 0,2 ml x 10 amp-strzyk.0,2 ml op. 140 Enoxaparinum natrium 0,04g/ 0,4 ml x 10 amp-strzyk.0,4 ml op. 730 Enoxaparinum natrium 0,06g/ 0,6 ml x 10 amp-strzyk.0,6 ml op. 50 Natrii valproas,Acidum valproicum 200mg+87mg x 30 tabl.o przedł.dział op. 75 Natrii valproas,Acidum valproicum 333mg+145mg x 30 tabl.o przedł.dział op. 80 Natrii valproas 400 mg / 4 ml x 1 fiol.a 4 ml z rozpuszczalnikiem op. 100 Natrii valproas,Acidum valproicum 333,30g+145,14mg x 30 sasz. granulat.o przedł.uwalnianiu op. 50 Natrii valproas,Acidum valproicum 500,06mg+217,75mg x 30 sasz. granulat.o przedł.uwalnianiu op. 30 Clopidogrelum 75 mg x 28 tabl op. 70 Clopidogrelum 300 mg x 30 tabl op. 10 Insulin Aspart 300 j./3ml r-r do wstrzyk. X 10 ampułk op. 1 Insulin Lispro 100 j./ml r-r do wstrzyk. X 10 ampułk op. 1 Ramiprilum 2,5 mg x 28 tabl. op. 50 Ramiprilum 5 mg x 28 atbl. op. 60 Acidum tranexamicum 100 mg/ ml x 5 amp a 5 ml i.v. op. 50
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7 : AMPUŁKO-STRZYKAWKI Z NADROPARYNĄ
BeschreibungNadroparinum calcium 2850 j.m./ 0,3 ml x 10 amp-strzyk. 0,3ml op. 30 Nadroparinum calcium 3800 j.m./ 0,4 ml x 10 amp-strzyk. 0,4ml op. 100 Nadroparinum calcium 5700 j.m./ 0,6 ml x 10 amp-strzyk. 0,6ml op. 30
LosLOT-0008
TitelPAKIET 8 : PŁYNY INFUZYJNE - OPAKOWANIE STOJĄCE WYPOSAŻONE W DWA PORTY WOLNE OD DROBNOUSTROJÓW
BeschreibungAqua pro inject. 250 ml szt. 400 Aqua pro inject. 500 ml szt. 1050 Glucosum 10 % 250 ml szt. 120 Glucosum 10 % 500 ml szt. 600 Glucosum 5 % 250 ml szt. 800 Glucosum 5 % 500 ml szt. 2200 Mannitolum 15 % 100 ml ( nie w butelce szklanej ) szt. 300 Natrium chloratum 0,9 % 3000 ml szt. 200 Natrium chloratum 0,9 % 100 ml szt. 17000 Natrium chloratum 0,9% 250 ml szt. 8000 Natrium chloratum 0,9 % 500 ml szt. 12000 Płyn wieloelektrolitowy 500 ml(jony Na,Cl,K,Mg,Ca) szt. 9000 Płyn Ringera 500 ml szt. 100 Glicyna 1,5 % worek 3000 ml szt. 3 Metronidazolum 5 mg / ml x 100 ml x 40 szt. op. 31
LosLOT-0009
TitelPAKIET 9 : ALBUMINY
BeschreibungAlbumini humani 20 % r-r do infuzji 50 ml 200g/l szt. 350
LosLOT-0010
TitelPAKIET 10 : LEKI WYBRANE
BeschreibungElocom maść 0,1% 30g op. 10 Duloxetinum 30 mg x 28 kaps. szt. 10 Dexak 50 50mg/2ml x 5amp. a 2ml. op. 30 Dexpanthenolum 50 mg/g żel do oczu op. 5 Dobutaminum 250 mg x 1 fiol. Liof. Do sp. roztw. Do inf. op. 50 Memantini hudrochloridum 10 mg x 28 tabl. op. 5 Olmesartanum medoxomilum 20mg *28 tabl. op. 5 Oxybutynin 5 mg x 30 tabl op. 5 Pyridostigmine bromide 60 mg x 150 tabl op. 1 Ropivacaini hydrochloridum 10mg/ml x 5 amp. a 10ml roztw.do wstrz. op. 5
LosLOT-0011
TitelPAKIET 11 : ANTYBIOTYKI cz. 1
BeschreibungAmikacinum 125mg/ml x 1 amp. a 2 ml inj.i.v,i.m. szt. 300 Amikacinum 250mg/ml x 1 amp. a 2 ml inj.i.v,i.m. szt. 1300 Cefotaximum 1 g s.subst. Inj. i.v.,i.m. x 1 fiol. szt. 3000 Cefotaximum 2 g s.subst. Inj. i.v.,i.m. x 1 fiol. szt. 400 Cefuroximum 1,5 g inj. i.v.,i.m.x 1 fiol. szt. 300 Cefuroximum 750 mg inj. i.v.,i.m.x 1 fiol. szt. 100 Ceftazydym 1 g x 1 fiol. szt. 100 Ceftriaxonum 1g x 1 fiol. szt. 1000 Ceftriaxonum 2g x 1 fiol. szt. 2800 Cefazolinum 1 g proszek do sporz.r-ru do wstrzyk. i infuzji szt. 1200 Vancomycinum 0,5 mg x 1 fiol szt. 400 Vancomycinum 1 mg x 1 fiol szt. 400
LosLOT-0012
TitelPAKIET 12 : ANTYBIOTYKI cz. 2
BeschreibungCiprofloxacinum 2 mg/ml inj. r-r do inf. a 100 ml x 1 flakon bez zawartości glukozy szt. 2480 Colistimethatum natricum s.subst. 1 000 000 j.m. x 20 fiol. op. 28 Imipenem + Cilastatin sodium 0,5 g+0,5g x 1 fiol. op. 1500
LosLOT-0013
TitelPAKIET 13 : LEKI cz.1
BeschreibungDexamethazone sodium phosph. 4 mg/ml x 10 amp.,1 ml op. 500 Dexamethazone sodium phosph. 4 mg/ml x 10 amp., 2 ml op. 110 Hydrocortisonum 20 mg x 20 tabl. op. 10 Hydrocortisonum pr.d/sporz.r-ru do infuzji 100 mg x 5 amp.+rozp. op. 100 Hydrocortisonum pr.d/sporz.r-ru do infuzji 25 mg x 5 amp.+rozp. op. 10 Lidocainum hydrochlor. 2 % żel typ A, 30 g op. 40 Lidocainum hydrochlor. 2 % żel typ U, 30 g op. 200 Promazini hydrochlor. 25 mg x 60 tabl. op. 5 Promethazinum hydrochlor. 10 mg x 20 tabl. op. 120 Rocuroniii bromidum 10 mg / ml x 10 fiol.a 5 ml op. 13 Sulfatiazol argentum 2 % krem 100 g op. 30
LosLOT-0014
TitelPAKIET 14 : LEKI cz.2
BeschreibungAcidum acetylsalicylicum 75 mg x 60 tabl.dojelitowe op. 150 Aciclovirum 800 mg x 30 tabl. op. 10 Aqua pro inj. 10 ml x 100 amp.rozp. do leków parenter. op. 65 Baclofenum 10 mg x 50 tabl. op. 10 Baclofenum 25 mg x 50 tabl. op. 2 Carbamazepinum 200 mg x 50 tabl. op. 2 Fluconazolum 50 mg x 14 kaps. op. 250 Formoterol prosz. do inh. 12 mcg x 60 kaps. op. 38 Furosemidum 40 mg x 30 tabl. op. 500 Hydrochlorothiazidum 25 mg x 30 tabl. op. 8 Hydrochlorothiazidum /Amiloridum (50 mg/5 mg) x 50 tabl. op. 2 Metoclopramidum 5 mg /ml x 5 amp.a 2 ml inj. op. 300 Metoclopramidum 10 mg x 50 tabl. op. 85 Metoprolol tartras 50 mg x 30 tabl. op. 100 Metronidazolum 250 mg x 20 tabl. op. 200 Natrium hydrogenocarbonas 8,4% 84 mg / ml x 10 amp a 20 ml op. 20 Natrium chloratum 0,9% 9 mg / ml x 100 amp a 10 ml op. 120 Natrium chloratum 10% 100 mg / ml x 100 amp a 10 ml op. 30 Opipramolum 50 mg x 20 tabl. op. 24 Pentoxifyllinum 400 mg x 60 tabl. o przedł uw. op. 10 Pentoxifyllinum 20 mg / ml x 5 amp.a 5 ml op. 50 Piracetamum 1,2 g x 60 tabl. op. 15 Piracetamum 12 g / 60 ml r-r do inf.a 60 ml x 20 fl op. 10 Risperidonum 1 mg x 20 tabl. powl. op. 90 Risperidonum 2 mg x 20 tabl. powl. op. 10 Sulfacetamide Sodium 10 % 2 but. x 5 ml gutt. op. 45 Tramadoli hydrochloridum 50 mg x 20 kaps. op. 200 Tramadoli hydrochloridum 100 mg x 30 tabl.o przedł.uwaln. op. 5 Tramadoli hydrochloridum 50 mg /ml x 5 amp.a 1 ml op. 460 Tramadoli hydrochloridum 50 mg /ml x 5 amp.a 2 ml op. 200
LosLOT-0015
TitelPAKIET 15 : LEKI DO DIAGNOSTYKI cz. 3
BeschreibungJopromide 768,86 mg / ml x 10 szt. a 50 ml op. 20 Jopromide 768,86 mg / ml x 10 szt. a 100 ml op. 50
LosLOT-0016
TitelPAKIET 16 : LEKI cz. 4
BeschreibungCefuroximum 0,5g x 10 tabl. op. 20 Chloramphenicolum 0,02 g / 1g maść,5 g op. 50 Clarithromycinum 500 mg s. subst.do przyg.r-ru do infuzji fiol. 50 Clindamycinum 600 mg x 12 kaps. op. 10 Clindamycinum 150 mg / ml a 5 amp a 4 ml i.v.,i.m. op. 80 Gentamicinum 0,3% gutt.ophtalm. 5 ml op. 4 Gentamycinum 40 mg / mlx 10 amp a 1 ml i.v,i.m. op. 10 Gentamycinum 40 mg / mlx 10 amp a 2 ml i.v,i.m. op. 25 Neomycinum 0,5% ung.ophtalm. 3 g op. 15 Nystatinum 100000 j.m./5 g x 30 ml s.subst.do przyg.zaw. op. 10 Nystatinum 500 000 j.m.x 16 tabl.dojelit. op. 10 Sulfamethoxazolum+ Trimethoprimum 960 mg x 10 tabl op. 300 Sulfamethoxazolum+ Trimethoprimum 480mg/5ml x 10 amp. i.v. op. 450 Absinthi et Tenaceti herbae tinctura 100 g op. 5 Acarbosum 0,1 g x 30 tabl. op. 15 Acenocumarolum 4 mg x 60 tabl op. 3 Acetylocysteinum 0,1g/ml a 3 ml x 5 amp. op. 15 Acetylocysteinum 200 mg x 20 tabl. op. 15 Aciclovirum 400 mg x 30 tabl. op. 10 Aciclovirum 50 mg / g krem 5 g op. 4 Aciclovirum 250 mg x 5 fiol. Prosz.d/sporz.r-ru inf. op. 20 Acidum acetylsalicylicum 0,3 x 20 tabl op. 20 Acidum ascorbicum 200 mg x 50 tabl op. 50 Acidum ascorbicum 100 mg / ml a 5ml x 10 amp. op. 6 Acidum folicum 5 mg x 30 tabl. op. 70 Acidum tranexamicum 100 mg/ ml x 5 amp a 5 ml i.v. op. 40 Adenosinum 3 mg/ ml x 6 fiol a 2 ml , i.v. op. 5 Albendazolum 400 mg tabl x 1 szt. do żucia op. 5 Alantoinum, Zinci oxyd, Talcum pulv. 100 g op. 15 Alantoinum 20 mg/g ung 30 g op. 20 Allopurinolum 100 mg x 50 tabl op. 140 Allopurinolum 300 mg x 30 tabl op. 50 Alteplazum 0,02 g x fiol s.subst.+ rozpuszcz.i.v. op. 5 Argentum nitricum subst. 10 g op. 2 Norepinephrini bitartras inj. 1 mg / ml x 5 amp.a 4 ml r-r do infuz. op. 50 Talcum venetum subst.a 500 g op. 6 Paraffinum liquidum a 800 g op. 12 Wazielini albi a 1 kg op. 2 Benzyna apteczna 1l op. 12 Lignocaina subst. 10 g op. 5 Formaldehydi solutio 10 % x 1l do badań histologicznych, PH 7,2-7,4 op. 2 Ampicillinum 1g x 1fiol. s.subst. Inj. i.v.,i.m. op. 150 Clonazepamum 1 mg / ml x 10 amp.a 1 ml op. 4 Clonazepamum 0,5 mg x 30 tabl. op. 10 Clonazepamum 2 mg x 30 tabl. op. 20 Diazepanum 5 mg x 20 tabl. op. 50 Doxycyclinum 100 mg x 10 kaps op. 25 Doxycyclinum 20 mg / ml x 10 amp a 5 ml op. 42 Estazolam 2 mg x 20 tabl op. 70 Erythromycinum 200 mg x 16 tabl. op. 2 Neomycinum aer. 32 g ( 55ml) op. 20 Oxazepamum 10 mg x 20 tabl. op. 5
LosLOT-0017
TitelPAKIET 17 : LEKI cz. 5
BeschreibungEmulsja do infuzji, trzykomorowy worek do żywienia pozajelitowego (R-r aminokwasów,20% emulsja tłuszczowa LCT, węglowodany i elektrolity, azot 8,1g, energia niebiałkowa 1200 kcal ) a 1540ml op 120 Roztwór 8% aminokwasów do żywienia pozajelitowego dla chorych z niewydolnością wątroby a 500 ml op 110 Proszek do sporządzania r-ru do infuzji, zestaw witamin B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy, pantotenowy, biotyna, osmolarność w 10ml wody ok. 490 mOsm/kg wody, pH w 10 ml wody 5,8, 10 fiol. a 10 ml op. 4 Koncentrat do sporządzania emulsji do infuzji typu o/w, zawierającej w fazie olejowej vit. rozp. w tłuszczach, A, D2, E, K1 osmolarność ok. 300mOsm/kg wody, pH ok. 8, 10 amp. a 10 ml op. 4 Emulsja do infuzji, trzykomorowy worek do żywienia pozajelitowego (R-r aminokwasów z elektrolitami,20% emulsja tłuszczowa,glukoza 11% ) a 1440ml , Podanie dożylne, infuzja do żyły obwodowej lub do żyły centralnej. op. 50 Smoflipid 20% x 10 but. a 100 ml op. 3
LosLOT-0018
TitelPAKIET 18 : LEKI cz. 6
BeschreibungKetoprofenum 50 mg/ ml a 2 ml x 10 amp i.v./i.m. op. 130 Ketoprofenum 50 mg x 30 tabl. op. 5 Ketoprofenum 100 mg x 30 tabl. op. 25 Ketoprofenum 150 mg x 30 kaps. O przedł. uw. op. 2 Pantoprazolum 20 mg x 56 tabl. dojelitowe op. 600 Clindamycinum 300 mg tabl x 16 op. 20 Clindamycinum 300 mg/ 2 ml x 5 amp. op. 60 Aluminii acetotartras żel 10 mg/g a 75 g op. 50 Amlodipinum 5 mg x 30 tabl. op. 120 Amlodipinum 10 mg x 30 tabl. op. 25 Amoxicillin+ Clavulanic acid 1g+0,2g s.subst. Inj i.v. x 10 fiol op. 1000 Amoxicillin+ Clavulanic acid 0,5g+0,1g s.subst. Inj i.v. x 5 fiol. op. 60 Amoxicillin+ Clavulanic acid 875 mg + 125 mg x 14 tabl. op. 60 Amoxicillin+ Clavulanic acid 500 mg + 125 mg x 14 tabl. op. 30 Vancomycinum 0,5 g x 1 fiol fiol. 800 Vancomycinum 1 g x 1 fiol fiol. 750 Bisoprololum 2,5 mg x 30 tabl. op. 210 Bisoprololum 5 mg x 30 tabl. op. 200
LosLOT-0019
TitelPAKIET 19 : LEKI cz. 7
BeschreibungCarvedilolum 6,25 mg x 30 tabl op. 85 Carvedilolum 12,5 mg x 30 tabl op. 30 Carvedilolum 25 mg x 30 tabl op. 5 Midazolamum 5 mg / 5 ml a 5 ml x 10 amp + EDTA op. 320 Propofolum 10 mg / ml a 20 ml x 5 fiol.em.do wstrz./wlew. op. 60 Metamizolum natricum 500 mg x 20 tabl. op. 300 Metamizolum natricum 0,5g / ml x 5 amp. a 2 ml op. 430 Metamizolum natricum 0,5g / ml x 5 amp. a 5 ml op. 790 Heparinum natricum 5 000 j.m. / ml a 5 ml x 10 fiol. op. 3 Lidocainum 10 mg / ml x 10 amp.a 2 ml op. 5 Lidocainum 10 mg / ml x 5 fiol.a 20 ml op. 120 Lidocainum 20 mg / ml x 10 amp.a 2 ml op. 2 Magnesium sulfate 200 mg / ml x 10 amp.a 10 ml op. 220 Ciprofloxacinum 500 mg x 10 tabl op. 50 Ramiprilum 2,5 mg x 28 tabl. op. 50 Ramiprilum 5 mg x 28 tabl. op. 50 Atorvastatinum 20 mg x 30 tabl. op. 430 Omeprazolum 40 mg x fiol. proszek do sporz.r-ru do inf. op. 2500 Omeprazolum 20 mg x 28 tabl. op. 40 Simvastatinum 20 mg x 28 tabl. op. 40 Hydrocortisonum 100 mg Proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji op. 50
LosLOT-0020
TitelPAKIET 20: LEKI cz. 8
BeschreibungKalii chloridum 0,15 g / ml a 20 ml x 20 amp. Z polietylenu op. 15 Kalii chloridum 0,15 g / ml a 10 ml x 20 amp. Z polietylenu op. 180
LosLOT-0021
TitelPAKIET 21: LEKI cz. 9
BeschreibungAlprazolam 250 mg x 30 tabl. op. 2 Amantadine hydrochloride 0,1 g x 50 tabl op. 15 Amantadine sulfas 0,2 g / 500 ml x 10 a 500 ml r-r do wlew.doż. op. 4 Ambroxoli hydrochloridum 7,5 mg / ml x 100 ml r-r do inhal. op. 2 Amiodaroni hydrochloridum 50 mg / ml x 5 amp.a 3 ml i.v. op. 100 Amiodaroni hydrochloridum 200 mg x 60 tabl op. 30 Amoxicillinum 1000 mg x 20 tabl. rozpuszcz. op. 10 Antazolini Mesilas inj. 0,1 g / 2 ml x 10 amp.a 2 ml op. 20 Antitoxinum vipericum rozt.do inj.500 j.a. x 1 amp.a 5 ml , i.m. op. 4 Apiksaban 2,5 mg x 60 tabl. powl. op. 60 Apiksaban 5 mg x 60 tabl. powl. op. 40 Ascorbic acidum + Rutosidum 0,1g+0,025 g x 125 tabl op. 15 Atropini sulfas inj. 0,5 mg / ml x 10 amp.a 1 ml op. 30 Atropini sulfas inj. 1 mg / ml x 10 amp.a 1 ml op. 20 Azithromycini 500mg x 3 tabl. powl. op. 10 Barium sulfate 1 g / ml a 200 ml op. 10 Benserazidum,Levodopum (12,5 mg+50 mg) x 100 kaps. op. 20 Benserazidum,Levodopum (50 mg+200mg) x 100 tabl. op. 3 Benserazidum,Levodopum (25 mg+100mg) x 100 kaps. op. 5 Benserazidum,Levodopum (25 mg+100mg) x 100 tabl. rozuszcz. op. 15 Benserazidum,Levodopum (25 mg+100mg) x 100 kaps. HBS op. 7 Benzyli benzoas 10 %, parafinum liq., płyn 120 ml op. 20 Betahistini dihydrochloridum 24 mg x 60 tabl. op. 120 Betamethasoni dipropionas+Betamethasoni natrii phosphas (6,43 mg + 2,63 mg ) 7 mg / ml x 5 amp.a 1 ml op. 2 Bisacodylum 5 mg x 40 tabl. dojelitowe op. 30 Bisacodylum 10 mg x 10 supp. op. 40 Bromhexinum 8 mg x 40 tabl op. 60 Budesonidum 0,125mg/ml x 20 poj.a 2 ml do nebul. op. 5 Budesonidum 0,25mg/ml x 20 poj.a 2 ml do nebul. op. 12 Budesonidum pr.do inhal.kaps.0,2 mcg x 60 kaps. op. 5 Budesonidum pr.do inhal.kaps.0,4 mcg x 60 kaps. op. 30 Buprenorphinum 20 mg/plaster x 5 pl.transdermalnych op. 60 Buprenorphinum 30 mg/plaster x 5 pl.transdermalnych op. 15 Buprenorphinum 0,3mg/ml x 5 amp. op. 110 Bupivacainum hydrochl. Spinal Heavy 0,5%, 5 mg / ml x 5 amp.a 4 ml(r-r hiperbar.) op. 110 Bupivacainum + Epinephrinum 5 mg + 0,005 mg/ ml x 5 fiol.a 20ml op. 10 Buspiron 5 mg x 60 tabl. op. 4 Buspiron 10 mg x 60 tabl. op. 4 Calcium carbonicum 500 mg kaps.x 30 szt. op. 60 Calcium carbonicum 1000 mg kaps.x 30 szt. op. 160 Captoprilum 12,5 mg x 30 tabl op. 30 Captoprilum 25 mg x 40 tabl op. 35 Carbamazepinum 300 mg x 50 tabl. o przedł. uwalnianiu op. 7 Carbamazepinum 600 mg x 50 tabl. o przedł. uwalnianiu op. 3 Carbo medicinalis 200 mg x 20 tabl. op. 20 Clarithromycinum 500 mg x 14 tabl. op. 32 Calcii chloridum 0,1g / ml x 10 amp.a 10 ml op. 3 Cefixim 400 mg x 7 tabl.powl. op. 10 Cytrynian sodu 4% fiolki a 5 ml antykoagulant do zabezpieczenia cewnika i portu, z systemem Luer-Slip i Luer-Lock x 20 fiol. op. 2 Fentanylum 0,1 mg / 2 ml x 50 amp.a 2 ml . Wymagane drogi podania:dożylna, domięśniowa, podskórna, podpajęczynówkowa i zewnątrzoponowa. op. 40 Filgrastimum inj. 48 mln/0,5 ml x 5 amp./strzyk. op. 2 Hyoscini butylobromidum 20mg/ml x 10 amp a 1 ml op. 3 Oxytetracyclinum , Hydrocortisonum aer. Na skórę 55 ml op. 10 Rasagilina 1 mg x 28 tabl. op. 3 Ropinirol 2 mg x 28 tabl.o przedł. uw. op. 18 Sugammadexium r-r do wstrzyk.100mg/ml a 2ml x 10 fiol. op. 2 Zel znieczulający z lidocainą 2%+chlorhexidine 0,05% , jałowy, rozp.w wodzie,bezbarwny i przezroczysty 6 ml do podawania docewkowego x 25 szt. op. 35 Wapno absorbcyjne a 5 kg z indykatorem pochłanijaące CO2 do urządzeń anestezjologicznych op. 2 Metamizolum natricum 0,5g / ml x 10 amp. a 2 ml op. 200 Metamizolum natricum 0,5g / ml x 10 amp. a 5 ml op. 500
LosLOT-0022
TitelPAKIET 22: LEKI cz. 10
BeschreibungCalcii polysterini sulfonas 1,2 g Ca2+/15g prosz. do sporz.r-ru 300g op. 7 Cetirizinum dihydrochloridum 10 mg x 30 tabl. op. 20 Cilazaprilum 5 mg x 28 tabl. op. 2 Chlorpromazinum hydrochlor.40 mg/g krople 10 g op. 5 Chlorqinaldolum 2 mg x 20 tabl. do ssania op. 10 Cinnarizinum 25 mg x 50 tabl. op. 30 Cisatracurium 2 mg / ml x 5 amp.a 2,5 ml r-r do wstrz.i infuzji op. 10 Cisatracurium 2 mg / ml x 5 amp.a 5 ml r-r do wstrz.i infuzji op. 30 Clemastinum fumaras 1 mg x 30 tabl. op. 30 Clemastinum fumaras 1 mg / 1 ml x 5 amp.a 2 ml op. 40 Clonidinum 0,075 mg x 50 tabl. op. 40 Clostridiopeptydase A 1,2j./g maść 20 g op. 2 Clotrimazolum 100 mg x 6 glub op. 2 Clotrimazolum 1 % ,krem ,20 g op. 50 Cloxacillin 500 mg x 16 tabl. op. 2 Cloxacillin 1 g x 1 fiol. prosz. d/przygot.roztw. inf/doż. fiol. 100 Codeinum phosphas hemi+Sulfogaiacolum 15mg+300mgx10 tabl op. 50 Cholecalciferol 1000 j.m. x 90 tabl. op. 60 Cyanocobalaminum 1 mg /2 ml x 5 amp.a 2 ml op. 45 Cyanocobalaminum ,Lidocaine hydrochlor.,Pyridoxine Tiamine inj. Domięśniowe a 2 ml x 5 amp. op. 10 Dapaglifozinum 10 mg x 30 tabl. op. 24 Dexametazonum 1 mg x 20 tabl. op. 10 Dexametazonum 4 mg x 20 tabl op. 3 Dexametazonum 8 mg x 20 tabl op. 3 Panthenol 10%, pianka wspomagająca leczenie oparzeń, 150 ml op. 10 Diazepamum 5 mg / 2,5 ml x 5 wlewek op. 4 Diazepamum 5 mg / ml x 50 amp.a 2 ml op. 14 Dikalii clorazepas 5 mg x 30 tabl. op. 14 Diclofenacum 75 mg / 3 ml x 5 amp.inj op. 30 Digoxinum 0,1 mg x 30 tabl. op. 20 Digoxinum 0,5 mg /2 ml x 5 amp. a 2 ml op. 3 Dihydroxyaluminii natrii carbonas 0,34 g / 5 ml a 250 ml op. 30 Dimeticonum 50 mg x 100 kaps. op. 40 Diosminum 500 mg x 60 tabl op. 2 Dopamini hydrochloridum 40 mg / ml x 10 amp.a 5 ml op. 50 Doxazosinum 4 mg x 30 tabl. op. 45 Donepezil 5 mg x 28 tabl. op. 20 Drotaverini hydrochloridum 40 mg x 20 tabl op. 100 Drotaverini hydrochloridum 20 mg / ml x 5 amp.a 2 ml op. 250 Enalapril 5 mg x 30 tabl op. 2 Enalapril 10 mg x 30 tabl op. 2 Ephedrini hydrochloridum 25 mg / ml x 10 amp.a 1 ml op. 20 Epinephrinum 1 mg / ml x 10 amp,a 1 ml op. 35 Escinum 20 mg x 30 tabl op. 2 Escitalopram 10 mg x 28 tabl op. 10 Eteksylan dabigatranu 0,110 kaps. x 60szt. op. 30 Eteksylan dabigatranu 0,150 kaps. x 180 szt. op. 12 Etamsylatum 0,25 g / 2 ml x 5 amp.a 2 ml op. 300 Etamsylatum 250 mg x 30 tabl op. 40 Ethacridini lactas r-r 100 g op. 5 Ethylis chloridum aerozol do użyt.zew. 70 g op. 10 Etomidatum 0,02 g / 10 ml x 10 amp. Emulsja d/wstrz. op. 20 Fenofibratum 160 mg x 30 kaps. op. 25 Fenofibratum 267 mg x 30 kaps. op. 8 Fenoteroli hydrobromidum + Ipratropii bromidum 0,5mg+0,25mg/mlx20ml x 20 ml r-r do nebulizacji op. 120 Fentanylum 12 mcg / 1 h x 5 plastrów,system transdermalny op. 2 Fentanylum 25 mcg / 1 h x 5 plastrów,system transdermalny op. 2 Fentanylum 50 mcg / 1 h x 5 plastrów,system transdermalny op. 2 Ferrosi gluconas 0,2 g x 50 tabl. op. 450 Ferrosi sulfas 80 mg Fe++ 30 tabl. o przedł. uw. op. 100 Ferrosi sulfas 80 mg Fe++ , Acidum Folicum 0,35 mg 30 tabl. o przedł. uw. op. 50 Finasteridum 5 mg x 30 tabl. op. 14 Fluconazolum 2 mg / 1 ml a 100 ml r-r do infuzji x 10 szt. op. 30 Fludrocortisonum acetas,Gramicidinum,Neomycini sulfas 2,5 mg + 0,025 mg + 1mg / ml zawiesina do oczu i uszu a 5 ml op. 30 Flumazenil 0,1 mg/ml a 5 ml x 5 amp. op. 5 Fluticasoni+ Umeclidinium+ Vilanterolum 92/55mcg/22mcg x 30 dawek op. 40 Furaginum 50 mg x 30 tabl op. 60 Gabapentinum 100 mg x 100 kaps. op. 55 Gabapentinum 300 mg x 100 kaps. op. 155 Glimepiridum 2 mg x 30 tabl. op. 10 Glucagoni hydrochloridum 1 mg x fiol.liofil. Do inj.+ rozpuszcz. op. 7 Glucosum 400 mg / ml x 10 amp.a 10 ml op. 10 Glucosum 200 mg / ml x 10 amp.a 10 ml op. 25 Glukoza 75 mg torebka, bez smaku op. 5 Glyceroli suppositoria 2 g x 10 op. 20 Lauromacrogol 400 / 5 mg/ml, a 2ml x 5 amp. op. 2 Lauromacrogol 400 / 10mg/ml, a 2ml x 5 amp. op. 2 Lauromacrogol 400 / 20mg/ml, a 2ml x 5 amp. op. 2 Tamsulosini hydrochloridum 0,4mg x30tabl. o przedł. uwaln. op. 26 Sacubitrilum + Valsartanum 24mg/26mg x 28 op. 5
LosLOT-0023
TitelPAKIET 23: LEKI cz. 11
BeschreibungGlyceroli trinitras 0,4 mg / daw. x 200 daw.a 11 g aer.do stos podjęz, op. 10 Glyceroli trinitras 1 mg / ml x 10 amp.a 10 ml op. 5 Glyceroli trinitras 6,5 mg x 30 tabl. o przed. uwaln. op. 4 Haloperidolum 5 mg x 30 tabl. op. 5 Haloperidolum 1 mg x 40 tabl. op. 10 Haloperidolum 5 mg / ml x 10 amp.a1 ml op. 20 Hydrocortisonum 1 % krem 15 g op. 30 Hydrogenium peroxidum 3 % a 100 g op. 30 Hydroxyzinum 2 mg / ml a 200 ml sir. op. 120 Hydroxyzinum hydrochloridum 50 mg / ml x 5 amp.a 2 ml op. 15 Hydroxyzinum hydrochloridum 10 mg x 30 tabl op. 70 Hydroxyzinum hydrochloridum 25 mg x 30 tabl. op. 180 Hyoscini Butylbromidum 10mg x 10 tabl. op. 5 Ibuprofenum 200 mg x 60 tabl. op. 15 Ibuprofenum 100mg/5ml x 100 ml op. 20 Indakaterol/glikopironium 85mcg/43mcg x 30 kaps + 1 inhalator op. 5 Ipratropii bromidum 0,02 mg / daw. 10 ml a 200 daw.aerozol wziew. op. 10 Ipratropii bromidum 0,25 mg / ml a 20 ml r-r do inhal. op. 15 Ipratropii bromidum+Fenoteroli hydrob.21uq+50uq,10ml a 200daw.aer. op. 15 Isosorbidi mononitras 10 mg x 60 tabl. op. 20 Isosorbidi mononitras 20 mg x 50 tabl. op. 5 Isosorbidi mononitras 50 mg x 30 tabl. o przedł.uwalnianiu op. 5 Itopridi hydrobromidum 50 mg x 40 tabl. op. 12 Kalii canrenoas 0,02g / ml x 10 amp.a 10 ml op. 20 Kalii citras+ Kalii hydrocarbonas 782 mg K+ bez cukru, 3gx20 sasz.op op. 70 Lactobacillus helveticus R 52, Lactobacillus rhamnosus R 11 2 mld CFU x 60 kaps. Produkt leczniczy. op. 260 Saccharomyces boulardii CNCM I-745 250 mg x 20 kaps. op. 80 Lacydypine 2 mg x 28 tabl. op. 2 Lacydypine 4 mg x 28 tabl. op. 4 Lamotrigine 25 mg x 30 tabl. op. 20 Lamotrigine 50 mg x 30 tabl. op. 30 Lactulosum 7,5g / 15 ml x 150 ml sir op. 300 Levetiracetamum 500 mg x 50 tabl.powl. op. 110 Levetiracetamum 500 mg/5ml konc. d/sp. Roztw.d/inf. X 10 fiol. op. 4 Lidocainum 10 % aer.do użytku zew. 38 g op. 15 Lidocainum 20 mg / ml a 50ml x 5 fiol. op. 5 Loperamidum 2 mg x 30 tabl. op. 100 Losartanum kalicum 50 mg x 28 tabl. op. 6 Pikosiarczan Sodu, Cytrynian Magnezu sasz. X 50 szt. prosz.do sporz.r-ru doustnego op. 10 Magnezii carbonas 125 mg jonów Mg x 60 tabl op. 80 Kalii chloridum 0,391 K+ x 60 tabl. o przedł. uw. op. 600 Ketaminum 10 mg / 1 ml x 5 fiol.a 20 ml inj. op. 15 Ketaminum 500mg / 10ml x 1 fiol.inj. op. 5 Metformin XR 750mg x 30 tabl. op. 10 Metformin 850mg x 120 tabl. op. 8 Metformin XR 1000mg x 30 tabl. op. 7 Midazolamum 7,5 mg x 10 tabl.powl. op. 20 Midodrinum hydrochloridum 2,5 mg x 20 tabl. op. 52 Meglumine amidotriazoate,natrii amidotrzoas 600mg+100mg/mlx10 op. 4 Methyldopum 250 mg x 50 tabl. op. 20 Methylprednisolonum 1 g x 1 fiol.liofil.+rozp. op. 35 Methylprednisolonum acetas 40 mg / ml x 1 fiol.a 1 ml dostawowo op. 6 Methylprednisolonum 4 mg x 30 tabl. op. 4 Methylprednisolonum 16 mg x 30 tabl. op. 4 Metoprololi succinas 23,75 x 30 tabl. o przedł. uw. op. 35 Metoprololi succinas 47,50 x 30 tabl. o przedł. uw. op. 55 Metoprololi succinas 95 mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 30 szt. 30 Metoprololi tatras 1 mg / ml x 5 amp.a 5 ml op. 5 Mianserinum 10 mg x 30 tabl. op. 3 Mianserinum 30 mg x 30 tabl. op. 3 Morphini sulfas 10 mg / ml x 10 amp.a1 ml inj. op. 110 Morphini sulfas 20 mg / ml x 10 amp.a1 ml inj. op. 10 Morphini sulfas 10 mg x 60 tabl. o przedł. uwal. op. 3 Morphini sulfas 30 mg x 60 tabl. o przedł. uwal. op. 3 Morphini sulfas 60 mg x 60 tabl. op. 3 Naloxoni hydrochloridum 0,4 mg / ml x 10 amp.a 1ml inj. op. 15 Natamycinum10mg+Hydrocortisonum10mg+Neomyc.3500j.15g ung op op. 3 Natrii dihydrophosphas,Natrii hydrophosphas 16g+ 6 g/ 100g,płyn doodbyt. op. 100 Natrii picosulfas 7,5mg/ml a 15 ml gutt. op. 5 Neostygminum 0,5 mg / ml x 10 amp.a 1 ml inj. op. 55 Nicotinamidum 50 mg x 20 tabl. op. 2 Nifuroxazidum 200 mg x 12 kaps. NIE ZAMIENIAĆ! op. 20 Nimodipinum 30 mg x 100 tabl. powl. op. 2 Nitrazepamum 5 mg x 20 tabl. op. 10 Ondansetronum 2 mg / ml x 5 amp.a 2 ml inj. op. 300 Ondansetronum 4 mg x 10 tabl.rozp. W jamie ust. op. 4 Ondansetronum 8 mg x 10 tabl.rozp. W jamie ust. op. 4 Oxytocin 5 j.m./ml a 1ml x 10 amp. op. 1 Papaverini hydrochloridum 40 mg / 2 ml x 10 amp.a 2 ml op. 40 Paracetamolum 500 mg x 50 tabl. op. 100 Paracetamolum 50 mg x 10 supp. op. 5 Paracetamolum 125 mg x 10 supp. op. 5 Paracetamolum 250 mg x 10 supp. op. 5 Paracetamolum 500 mg x 10 supp. op. 5 Piribendilum 50 mg x 30 tabl. o przedł uw. op. 2 Phenytoinum 50 mg / ml x 5 amp.a 5 ml op. 2 Phytomenadionum 10 mg / ml x 10 amp.a 1 ml op. 10 Phytomenadionum 10 mg x 30 tabl op. 5 Prednisonum 5 mg x 100 tabl. op. 7 Prednisonum 20 mg x 20 tabl. op. 20 Protaminum sulfuricum 50mg/5ml x 10 amp. op 1 Propafenoni hydrochloridum 150 mg x 60 tabl op. 12 Propafenoni hydrochloridum 70 mg / 20 ml x 5 amp.a 20ml inj. op. 4 Propranololum 10 mg x 50 tabl. op. 10 Propranololum 40 mg x 50 tabl. op. 2 Propylthiouracilum 50 mg x 90 tabl. op. 1
LosLOT-0024
TitelPAKIET 24: LEKI cz. 12
BeschreibungEmpagliflozin 10 mg x 70 tabl. powl. op. 30 Eplerenon 25 mg x 30 tabl powl. op. 30 Eplerenon 50 mg x 30 tabl powl. op. 7 Etoricoxib 90 mg x 28 tabl. powl. op. 2 Ezatymibum 10 mg x 28 tabl op. 3 Feriproteinatosuccinas r-r doustny 40 mg/15ml x 20 fiol. op. 60 Linagliptin 5 mg x 28 tabl. powl. op. 3 Lisinoprilum 10 mg x 28 tabl. z możliwością dzielenia op. 20 Natrii tetraboras,Ichtammolum,Potentilla Tormentilla, Zinci oxidum ung. 20G op. 120 Meropenemum 500 mg x 10 fiol. Proszek do sporządzania r-ru do wstrzykiwań lub infuzji op. 30 Meropenemum 1 g x 10 fiol. Proszek do sporządzania r-ru do wstrzykiwań lub infuzji op. 200 Ornithini aspartas 5 g/10 ml; Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji x 10 amp. op. 30 Oxycodoni hydrochloridum+ Naloxoni hydrochloridum 10mg+5mg x 30 tabl. o przedł. Uw op. 4 Oxycodoni hydrochloridum+ Naloxoni hydrochloridum 20mg+10mg x 30 tabl. o przedł. Uw op. 4 Oxycodoni hydrochloridum 10 mg/ 1 ml x 10 amp. op. 70 Oxycodoni hydrochloridum 20 mg/ 2 ml x 10 amp. op. 10 Oxycodone hydrochloride 10 mg x 60 tabl.o przedł. uwal. op. 4 Oxycodone hydrochloride 20 mg x 60 tabl.o przedł. uwal op. 4 Pivmecillinami hydrochloridum 400 mg x 9 tabl. op. 10 Pyridoxinum 50 mg x 50 tabl. op. 4 Pregabalin 75 mg x 56 tabl. op. 32 Quetiapinum 25 mg x 30 tabl op. 300 Quetiapinum 100 mg x 60 tabl. z możliwością dzielenia op. 145 Quetiapinum 50 mg x 60 tabl. o przedł. Uwaln. op. 50 Quetiapinum 200 mg x 60 tabl. o przedł. Uwaln. op. 20 Rosuvastatinum 10 mg x 28 tabl. op. 160 Roślinny złożony preparat na hemoroidy , zawierający w swoim składzie rumianek, korę kasztanowca, pokrzyk wilcza jagoda, kłącza pięciornika, żarnowca i krwawnika supp. X 12 sztuk op. 10 Retinolum 1500j.m. /g x 30 g maść ochronna op. 15 Rivaroxabanum 15 mg x 100 tabl. powl. op. 7 Rivaroxabanum 20 mg x 100 tabl. powl. op. 10 Ropivacaini hydrochloridum 2 mg/ml a 10 ml x 5 amp. op. 1 Ropivacaini hydrochloridum 5 mg/ml a 10 ml x 5 amp. op. 1 Salbutamolum aer.bezfreon. 0,1 mg / daw.x 200 daw. op. 5 Salbutamolum 2 mg / ml x 20 amp.a 2,5 ml płyn do inhalacji op. 10 Salbutamolum 0,5 mg /ml x 10 amp. op. 10 Sertralinum 50 mg x 30 tabl. op. 60 Sevofluranum 250 ml płyn wziewny do znieczuleń og. op. 18 Silibi mariani extr.sicc 35 mg x 60 draż. op. 50 Sodium tetraborate płyn do stos.w j.ust.10 g op. 600 Pyoctanina 0,5 %roztw. wodny 20 g op. 20 Soludexidum 250 LSU x 50 kaps. op. 2 Soludexidum 300 LSU/ml x 10 amp. a 2 ml i.v., i.m op. 2 Sotalolum 40 mg x 60 tabl. op. 5 Spironolactonum 25 mg x 100 tabl op. 35 Sulfasalazinum 500 mg x 100 tabl.dojelit. op. 5 Suxamethonium chloride 200 mg x 10 fiol. s.subst. do przyg.r-ru do wstrz. op. 20 Telmisartan 40 mg x 28 tabl op. 27 Telmisartan + hydrochlorotiazid 40mg/12,5mg tabl x 28 tabl op. 2 Theophyllinum 20 mg / ml x 5 amp.a 10 ml op. 120 Theophyllinum anhydricum 150 mg x 50 tabl. powl. op. 50 Thiopentalum natricum pr.do p. roztw.do wstrz. 0,5 g x 1 amp. op. 20 Tiamine 50 mg / ml x 10 amp. inj. op. 50 Tiamine 25 mg x 50 tabl. op. 10 Tiapride 100 mg x 20 tabl. op. 200 Tianeptinum 12,5 mg x 30 tabl. powl. op. 5 Ticagrelorum 90 mg x 56 tabl. op. 20 Tiethylperazinum 6,5 mg / ml x 5 amp.a 1 ml inj. op. 15 Tiethylperazinum 6,5 mg x 50 tabl. op. 20 Thiamazolum 5 mg x 50 tabl. op. 15 Timonacicum 100mg x 100 tabl. op. 110 Tiotriopini bromidum 18 mcg/daw. X 30 kaps.do inhal. + inhalator op. 5 Tizanidinum 6 mg x 30 kaps.o przedł.uwaln. op. 30 Tizanidinum 4 mg x 30 kaps.o przedł.uwaln. op. 80 Topiramatum 25 mg x 28 tabl. op. 10 Topiramatum 50 mg x 28 tabl. op. 5 Tramadoli hydrochloridum+Paracetamolum (37,5mg/325mg) tabl. x 60 tabl. op. 20 Trazodoni hydrochloridum 75 mg x 30 tabl. o przedł. Uwaln. op. 30 Fosfomycinum trometamolum 3g granulat do sporzadzania r-ru wodnego op. 20 Tropicamidum 5mg/ml a 10 ml krople do oczu op. 2 Urapidilum 25 mg / 5 ml x 5 amp. Inj. op. 5 Vaccinum hepatitidis B 20 mcg / ml a 1 ml inj.i.m. x 1 fiol. op. 20 Vaccinum tetani adsorbantum 40 j.m. / 0,5 ml x 1amp.a 0,5 ml op. 470 Valsartanum 80mg x 28 tabl. op. 10 Valsartanum 160mg x 28 tabl. op. 6 Vitaminum B comp. X 50 draż op. 80 Vitaminum F 200 mg / 1 g x 30 g ung. op. 50 Vitaminum F 200 mg / 1 g x 100 g ung. op. 50 Warfaryna 3 mg x 100 tabl op. 3 Warfaryna 5 mg x 100 tabl op. 3 Wilanterol, bromek umeklidynium 55 mikr./22 mikr. do inh.x 30 op. 15 Wyciąg złożony (liść brzozy, korzeń pietruszki, naowocnia fasoli, ziele rumianku, liść borówki brusznicy) Kalii citras, Natrii citras x 60 draż op. 40 Wyciąg z kłącza ruszczyka kolcz., hesperydyna, kw. Askorbowy x 30 kaps. op. 8 Xylometazolini hydrochloridum 0,1% 10 ml krople do nosa op. 5 Zolpidem 10 mg x 30 tabl. op. 1
LosLOT-0025
TitelPAKIET 25: LEKI cz. 13
BeschreibungDiclofenac natrium a 100g żel op. 70 Diclofenac natrium 100 mg x 10 czopków op. 10 Diclofenacum natricum 100 mg x 20 tabl.o przedł.uw. op. 10 Levothyroxinum natricum 50 µg x 50 tabl. op. 120 Levothyroxinum natricum 75 µg x 50 tabl. op. 50 Levothyroxinum natricum 100 µg x 50 tabl. op. 50 Heparinum 1000 j.m/g żel 50 g op. 15 Nebivolol 5 mg x 28 tabl. op. 140 Pancreatinum 10 000 j.m. x 50 kaps. op. 30 Lercanidipine hydrochloricum 10 mg x 28 tabl. op. 130 Metforminum hydrochloridum 500 mg x 120 tabl. op. 40 Metforminum hydrochloridum 850 mg x 120 tabl. op. 20 Metforminum hydrochloridum 1000 mg x 120 tabl. op. 10 Torasemidum 5 mg x 30 tabl op. 100 Torasemidum 10 mg x 30 tabl op. 230 Torasemidum 200 mg x 20 tabl op. 5 Torasemidum 5 mg/ ml x 5 amp. a 4 ml op. 210 Torasemidum 10 mg/ ml x 5 amp. a 20 ml r-r do inf. op. 10 Zofenoprylum 7,5 mg x 28 tabl. op. 15 Zofenoprylum 30 mg x 28 tabl. op. 80
LosLOT-0026
TitelPAKIET 26: LEKI cz. 14
BeschreibungFurosemidum 20 mg / 2 ml inj. X 1 fiol. i.v., i.m. x 50 amp. op. 440
LosLOT-0027
TitelPAKIET 27: INSULINY
BeschreibungHumulin R, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Humulin N, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Humulin M3 (30/70), 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Humalog Mix 25, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 5 Humalog Mix 50, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 5 Humalog 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Abasaglar, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 2 Gensulin R, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 5 Gensulin M30, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 16 Gensulin M50, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 6 Gensulin N, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Polhumin N, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Polhumin R, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Polhumin Mix-3, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Polhumin Mix-5, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 Liprolog, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 2 Tresiba Flex Tuch 300 jm/3ml x 5 wstrzyk. op. 2 Ryzodeg 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 6 Insulina Insulatard Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 4 Insulina Actrapid Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 NovoMix 30, Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 10 NovoMix 50, Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 6 Mixtard 30 (30/70) Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 4 Mixtard 50 (50/50) Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 5 wkładów op. 2 NovoRapid Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 13 Levemir Penfil, 300 jm/3ml, roztw.do wstrz. X 10 wkładów op. 2
LosLOT-0028
TitelPAKIET 28: Odżywki
BeschreibungDieta bezresztkowa normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawierająca mieszankę białek 4-4,5g/100ml (min.16% En), białka serwatkowe, kazeiny, soi i grochu; węglowodanów 12-13g/100ml złożone (maksymalnie 50% En; w tym min. 90% węglowodanów złożonych) , tłuszczów 3,5-4g/100ml (min.34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30mg/100ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów(min. 0,20mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l. Opakowanie 1000 ml op. 550 Dieta kompletna dla pacjentów z cukrzycą lub ze zmniejszoną tolerancją glukozy, normokaloryczna (1,03 kcal/ml), zawierająca 6 rodzajów błonnika 1,5g/100ml, oparta wyłącznie na białku sojowym, o osmolarności 300mOsm/l, o smaku neutralnym do podaży przez zgłębnik, nie zawiera glutenu, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów( 0,20mg/100ml), Opakowanie 1000 ml op. 2200 Dieta kompletna pod względem odżywczym, normokaloryczna (1,04 kcal/ml), wspomagająca leczenie ran i odleżyn, bogatoresztkowa 1,5g/100ml, oparta na białku kazeinowym i sojowym, klinicznie wolna od laktozy, z zawartością argininy 0,85g/100ml, glutaminy 1,1g/100ml, % energiiz: białka 22%, węglowodanów 47%, tłuszczów 28%, błonnika 3%, o osmolarności 315mOsmol/l. Opakowanie 1000 ml op. 1300 Dieta peptydowa, kompletna pod względem odżywczym, klinicznie wolna od laktozy , peptydowa 4g białka/100ml z serwatki (mieszaninawolnych aminokwasów i krótkołańcuchowych peptydów), niskotłuszczowa – 1,7g/100ml ( tłuszcz obecny w postaci o,leju roślinnego i średniołańcuchowych trójglicerydów-MCT), nie zawiera glutenu. Opakowanie 500 ml op. 500 Dieta bezresztkowa wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml), zawierająca mieszankę białek : serwatkowych, kazeiny, soi, i grochu, zawartość: białka 6-7g/100ml (min. 16% En); węglowodanów 18,5-19g/100ml (maksymalnie 50% En; w tym min. 90% węglowodanów złożonych) , tłuszczów 5,5-6g/100ml (min.35% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30mg/100ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (0,30mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (min.<0,025g/100ml), o osmolarności do 400mOsmol/l. Opakowanie 1000 ml op. 5400 Dieta cząstkowa w proszku, o wysokiej zawartości białka (min. 93% energii), o smaku neutralnym, bezresztkowa, nie zawierająca glutenu, klinicznie wolna od laktozy. Opakowanie 225 g op. 190 Kompletna dieta do picia, standardowa, wysokokaloryczna (2,4 kcl/ml), o osmolarności 730-790mOsm/l, bezglutenowa, bezresztkowa, o zawartości białka min. 9,4g/100ml, 16% z białka. Opakowanie 125 ml x 4 szt. Różne smaki ; truskawka, czekolada , wanilia, naturalny. op. 60 Kompletna dieta do picia, normalizująca glikemię, kompletna, normokaloryczna (1,04 kcal/ml) skład sprzyjający utrzymaniu niskiej glikemii, nie zawiera sacharozy, zwiększona zawartość przeciwutleniaczy (wit.C i E, karoteniodów, selenu), zwiększona zawartość witamin z grupy B odpowiadających za metabolizm węglowodanów, zawierająca unikalną mieszankę błonnika (6 raodzajów błonnika w odpowiednich proporcjach włókien rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych). Opakowanie 200 ml x 4 szt. Różne smaki; truskawka, wanilia. op. 10 Kompletna dieta do picia wspomagająca leczenie ran i odleżyn, kompletna , bezresztkowa, hiperkaloryczna (1,24 kcal/ml) , bezglutenowa, zawierająca argininę przyspieszającą gojenie ran, zwiększona zawartość przeciwutleniaczy ( karotenoidów, wit. C, E, cynku), zawartość białka 8,8g/100ml, o niskiej zawartości tłuszczu – 3,5g/100ml . Opakowanie 200 ml x 4 szt. Różne smaki; truskawka, wanilia, czekolada. op. 30 Proszek do szybkiego zagęszczania płynów i pokarmów, z gumą ksantanową , guar, maltodekstryną, bez skrobii, glutenu, laktozy, puszka 175 g op. 30 Dieta bogatoresztkowa z zawartością 6 rodzajów błonnika MF6-1,5g/100ml, wysokokaloryczna (1,28 kcal/ml), bogatobiałkowa, oparta na mieszaninie białka sojowego, kazeiny i grochu, wysokobiałkowa, zawartość białka 7,5g/100ml, o osmolarności 270 mOsmol/l, Opakowanie 500 ml op. 250 Dieta bogatoresztkowa z zawartością 6 rodzajów błonnika MF6-1,5g/100ml, normalizująca glikemię; o niskim indeksie glikemicznym, wysokokaloryczna (1,5 kcal/ml), bogatobiałkowa, oparta na mieszaninie białka sojowego i kazeiny w proporcjach 40:60, zawartość białka 7,7g/100ml, o osmolarności 395 mOsmol/l. Opakowanie 1000 ml op. 445 Dieta peptydowa, wysokokalroyczna(1,5kcal/ml), zawartośc białka 7-8g/100 ml( ok.20%energii, żródło : białko serwatkowe o znacznym stopni hydrolizy) ; węglowodanów 18-19 g/100 ml (m ok. 50% energii) ; dieta bez błonnika, klinjicznie wolna od laktozy(<0,03g/100 ml),stosunke omega-6 do omega -3 = 5:1, bezglutenowa, o osmolarności do 450 mOsmol/l. Opakowanie 500 ml op. 500 Dieta wysokokaloryczna (1,53 kcal/ml), normobiałkowa (6,0g/100 ml, źródło: białka roślinne i zwierzęce ) ; węglowodany 18,4g/100 ml; tłuszcz 5,8g/100 ml( zawartość EPA+DHA 34 mg/100 ml); bogatoresztkowa ( 6 rodzajów błonnika, 1,5g/100ml), o osmolarności do 480mOsmol/l, opakowanie 1000 ml op. 500 Zestaw do żywienia dojelitowego służący do połączenia worka z dietą ze zgłębnikiem. Umożliwia żywienie pacjenta metodą ciągłego wlewu za pomocą pompy FLOCARE INFINITY, wersja do zastosowań stacjonarnych. Zgodny z zestawem wymienionym w instrukcji obsługi pompy Flocare Infinity szt. 1000
LosLOT-0029
TitelPAKIET 29: LEKI DO DIAGNOSTYKI
BeschreibungJohexolum 350 mg J/ml: 100ml, roztw.d/wst. X 10 but. USB op. 85 Johexolum 350 mg J/ml: 50ml, roztw.d/wst. X 10 but. USB op. 30
LosLOT-0030
TitelPAKIET 30: PREPARAT DO DEZYNFEKCJI SKÓRY
BeschreibungPovidonum iodinatum plyn do dezynfekcji ,1000 ml op. 5