290172-2026 - Ergebnis
Tschechien – Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke – DKF Systém s.r.o. - Inovativní technologie výroby grafenu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDKF Systém s.r.o. - Inovativní technologie výroby grafenu
BeschreibungV rámci předmětu veřejné zakázky jde o úplné a bezvadné kompletní provedení všech dodávek, služeb, prací, materiálů, strojů a zařízení, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné. Technické řešení předmětu veřejné zakázky je podrobně specifikováno v technické části zadávací dokumentace, tj. v příloze č. 4 této zadávací dokumentace Veškeré obchodní a dodací podmínky jsou specifikovány v příloze č. 3 ZD (Návrh smlouvy o dodávce)
Interne KennungDKF Systém s.r.o. - Inovativní technologie výroby grafenu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38940000 Kerntechnische Bewertungsinstrumente
5. Los
LosLOT-0001