See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse verzekeringen ikv de bouw van de HUB
Beschreibung: Diverse verzekeringen ikv de bouw van de HUB
Interne Kennung: PPP0LQ-816/6111/VP-2026-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ABR verzekering
Beschreibung: ABR verzekering
Interne Kennung: VP-2026-003_1
Los: LOT-0002
Titel: 10-jarige aansprakelijkheid
Beschreibung: 10-jarige aansprakelijkheid
Interne Kennung: VP-2026-003_2