See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zprostředkování centralizovaného nákupu elektrické energie a plynu na ČMKBK
Beschreibung: Zprostředkování centralizovaného nákupu elektrické energie a zemního plynu na Českomoravské komoditní burze Kladno pro pracoviště Akademie věd ČR a univerzity, se kterými byla uzavřena písemná smlouva o centralizovaném zadávání.
Interne Kennung: 26/VZ026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr)
Beschreibung: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 51 627 MWh.
Interne Kennung: 26/VZ26-5
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr)
Beschreibung: Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh (plyn – maloodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 17 052 MWh.
Interne Kennung: 26/VZ026-4
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 71 289 MWh.
Interne Kennung: 26/VZ026-3
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 15 758 MWh.
Interne Kennung: 26/VZ026 - 1
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí
Beschreibung: Dodávka elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2027 v předpokládaném množství 39 077 MWh.
Interne Kennung: 26/VZ026 - 2