See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: 1) dozorze ekspozycji sal muzealnych wraz ze sprzątaniem oraz wykonywaniem pracy bileterów, 2) dozorze ekspozycji sal muzealnych w czasie organizowanych wystaw czasowych wraz ze sprzątaniem, 3) bezpośredniej ochronie fizycznej Zamku Królewskiego w Warszawie zgodnie z jego aktualnym planem ochrony oraz służby portierskiej, 4) ochronie transportów dzieł sztuki (realizacja konwojów), 5) zapewnieniu bezpieczeństwa przedsięwzięć (imprez) o charakterze masowym odbywających się na terenie Zamku Królewskiego w Warszawie, 6) dozorze ekspozycji sal muzealnych i obsługi szatni w czasie imprez wewnętrznych , wraz ze sprzątaniem, 7) dozorze ekspozycji sal muzealnych i obsługi szatni w czasie imprez zewnętrznych , wraz ze sprzątaniem.
Vorherige Bekanntmachung: 128592-2025
Interne Kennung: ZN.26.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz, 90910000 Reinigungsdienste, 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001