290256-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Stavba č. 43776 P+R DEPO Zličín; stavební práce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavba č. 43776 P+R DEPO Zličín; stavební práce
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení stavby č. 43776 „P+R DEPO Zličín“ (dále jen „stavba“), na základě projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro výběr zhotovitele (DVZ) zpracované společností METROPROJEKT a.s. se sídlem Argentinská 1621/36, 170 00 Praha 7, IČO: 452 71 895. Stavba P+R je v blízkosti stanice metra „B“ Zličín, při ulici Na Radosti. Objekt je situován v krátkých docházkových vazbách na stanici metra trasy „B“ Zličín a také navazující budoucí zastávky autobusové dopravy MHD a regionálního systému PID. Parkovací dům je navržen jako pětipodlažní dvojtrakt s polorampovým uspořádáním vnitřních ramp, znamenající posunutí úrovně obou traktů o polovinu výšky podlaží. Podrobná specifikace předmětu plnění, včetně obchodních, fakturačních a dalších podmínek je stanovena v Příloze č. 2 Návrh smlouvy o dílo – závazné obchodní podmínky.
Interne KennungINV/OR/0016/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223320 Bau von Park- and Ride-Anlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungINV/OR/0016/25