2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenství v oblasti energetických úspor
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb energetického poradenství pro klienty zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z programu Evropské unie InvestEU, z finančního nástroje Evropské investiční banky ELENA (European Local ENergy Assistance). Výstupy plnění veřejné zakázky mohou být využity u projektů spolufinancovaných z prostředků Operačního programu technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, Operačního programu životní prostředí, Národního plánu obnovy, případně dalších zdrojů financování, a to i jako příloha k žádosti o produkt zadavatele. Zadavatel v souladu s § 131 a násl. ZZVZ uzavře rámcovou dohodu s pěti účastníky, jejichž nabídka bude v zadávacím řízení hodnocena jako nejvýhodnější . Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou (do 31. 7. 2027 s výhradou prodloužení) a na jejím základě budou uzavírány dohody o dílčím plnění na poskytování poradenství. Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat bez obnovení soutěže postupem dle § 134 ZZVZ, a to dle tzv. principu kaskády. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky a pravidla pro zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody jsou uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: 0842/014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001