See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmodernizowany systemu symulacji konstruktywnej PACAST
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zmodernizowanego systemu symulacji konstruktywnej PACAST. 2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia oraz proponowanymi postanowieniami umowy, które stanowią załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Interne Kennung: WNP/343/ZWR/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zmodernizowany systemu symulacji konstruktywnej PACAST