290389-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Propojení areálů ND pomocí optických propojů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPropojení areálů ND pomocí optických propojů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění služeb propojení areálů Národního divadla prostřednictvím optických datových okruhů a zajištění služby připojení areálu ND k internetu, včetně dodávky, zřízení, provozu, monitoringu, technické podpory a SLA. Součástí je pronájem optických okruhů o kapacitě 1 Gbps s možností navýšení až na 10 Gbps, zajištění přenosu VLAN, dohled 24/7, garantované parametry SLA a závazek poskytování služeb po dobu 10 let.
Interne KennungVZ-2026-0131
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64221000 Netzverbunddienste, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenDle § 222 ZZVZ