See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál pro sterilizaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. Spotřební materiál pro sterilizaci byl pro účely této veřejné zakázky rozdělen do sedmi samostatných částí uvedených v bodě 3.3 Výzvy.
Interne Kennung: VZ2026011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. Spotřební materiál pro sterilizaci byl pro účely této veřejné zakázky rozdělen do sedmi samostatných částí uvedených v bodě 3.3 této Výzvy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Testy pro sterilizaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétně Testy pro sterilizaci
Interne Kennung: část 6
Haupteinstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
Los: LOT-0001
Titel: Kombinovaný materiál papír + fólie pro parní sterilizaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele, konkrétně kombinovaného materiálu papír + fólie pro parní sterilizaci
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Kombinovaný materiál papír + fólie TYVEK pro plazmovou sterilizaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele, konkrétně kombinovaného materiálu papír + fólie TYVEK pro plazmovou sterilizaci
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0003
Titel: Zátěžové sáčky - netkaná textilie + fólie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele, konkrétně zátěžových sáčku - netkaná textilie + fólie
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0004
Titel: Kombinovaný materiál papír + fólie - sáček samolepící pro parní sterilizaci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétěnš Kombinovaný materiál papír + fólie - sáček samolepící pro parní sterilizaci
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0005
Titel: Netkaná textilie typu SMS, Netkaná textilie typu SMS/Wrapp, Papír absorpční
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétně Netkaná textilie typu SMS, Netkaná textilie typu SMS/Wrapp, Papír absorpční
Interne Kennung: část 5
Los: LOT-0007
Titel: Ostatní
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétně Ostatní
Interne Kennung: část 7