2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní úklidové služby 2023 - 2027
Beschreibung: Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem, jejímž předmětem bude poskytování plnění spočívajícího v provádění komplexních úklidových služeb v areálu BIOCEV ve Vestci, Průmyslová ulice 595, 252 50 Vestec, blíže specifikovaných zadávací dokumentací.
Vorherige Bekanntmachung: 211380-2023
Vorherige Bekanntmachung: 493672-2023
Interne Kennung: TA: 603508
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001