2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky serverů x86
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je: a) dodávka serverů x86, b) poskytování technické podpory výrobce pro dodané servery v délce 6ti let ode dne dodání. Po dobu účinnosti rámcové dohody se zadavatel zavazuje odebrat 6 kusů serverů. Podrobnosti viz ZD.
Interne Kennung: 120250034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001