290520-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel – Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli na wyposażenie Domu Studenckiego nr 4 Politechniki Lubelskiej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli na wyposażenie Domu Studenckiego nr 4 Politechniki Lubelskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli na wyposażenie Domu Studenckiego nr 4 Politechniki Lubelskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający, w każdym przypadku, gdy opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wszelkie ewentualne nazwy własne użyte w opisach przedmiotu zamówienia, określają minimalny dopuszczalny standard jakości przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się możliwość przedstawienia w ofercie rozwiązań równoważnych tj. zaproponowanie produktów, które posiadają nie gorsze cechy jakościowe, wydajnościowe, użytkowe, od produktów wskazanych przez Zamawiającego, o walorach nie gorszych niż opisane w SWZ. Wykonawca jest obowiązany wykazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.
Interne KennungAP-272-PN-12/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 t.j.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu/ Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1077175. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Więcej – SWZ Rozdz. XI./ Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.Na ofertę składają się:Wypełniony Formularz ofertowy (w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) zgodny ze wzorem formularza stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego.2)Wypełniony formularz asortymentowo cenowy załącznik nr 2a do SWZ. Więcej – SWZ Rozdz.XIV/ Wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy nie jest wymagane./ Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: pieniądzu; gwarancjach bankowych; gwarancjach ubezpieczeniowych; poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2022 r. poz. 2080, z późn. zm.).Więcej – SWZ.Rozdz.XII/. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z minimalnymi parametrami i wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ, Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: Opis oferowanego przedmiotu zamówienia w postaci kart katalogowych lub innego dokumentu. Załączone dokumenty muszą zawierać nazwę i producenta oferowanego przedmiotu zamówienia oraz wyposażenia i szczegóły techniczne, oraz charakterystykę techniczną pozwalającą zweryfikować czy oferowany przedmiot spełnia wymagania Zamawiającego i jest zgodny z opisem przedmiotu zamówienia. Uwaga! Jako przedmiotowy środek dowodowy nie może zostać złożony opis przedmiotu zamówienia pochodzący od Zamawiającego, a skopiowany i podpisany przez Wykonawcę./Certyfikaty/zaświadczenia lub sprawozdania potwierdzające, że dostarczone meble odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym, zgodnie z opisem z Załącznika nr 1 do SWZ.UWAGA: Wykonawca jest zobowiązany złożyć przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozporządzeniu w sprawie dokumentów, sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w pkt 1 ppk 10 i 2), zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy PZP./Próbki mebli po 1 szt. wskazanych w poz. 22, 26, 28, 35, 37 Załącznika nr 1 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia. Próbki mają być wykonane zgodnie z opisem zamieszczonym w ww. załączniku. Na ich podstawie Zamawiający dokona oceny oferty zgodnie z kryteriami oceny ofert. Próbka nr 1 Krzesło socjalne (Poz. nr 35 Załącznika nr 1 do SWZ),Próbka nr 2 – Biurko prostokątne (Poz. nr 22 Załącznika nr 1 do SWZ),Próbka nr 3 – Krzesło sklejkowe (Poz. nr 37 Załącznika nr 1 do SWZ),Próbka nr 4 – Szafka wisząca z zamkiem (Poz. nr 26 Załącznika nr 1 do SWZ),Próbka nr 5 – Tapczan B (Poz. nr 28 Załącznika nr 1 do SWZ).Próbki składane jako przedmiotowy środek dowodowy składane są z odstąpieniem od użycia środków komunikacji elektronicznej (Art. 65 ust. 1 pkt 4) ustawy PZP.)UWAGA: Wykonawca jest zobowiązany złożyć przedmiotowe środki dowodowe w terminie nie późniejszym niż termin składania ofert, po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym. Meble należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego, tj. Politechnika Lubelska, ul. Nadbystrzycka 40 A/lok. 37, 20 – 618 Lublin, najpóźniej w dniu składania ofert ( po telefonicznym uzgodnieniu).Przed dostawą należy skontaktować się z Adamem Decem 815384157, email: a.dec@pollub.pl. Wykonawca składa próbki w opakowaniu w sposób zapewniającym nieujawnienie ich do chwili otwarcia ofert. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 3), zgodnie z art. 107 ust. 3 ustawy PZP. Próbki złożone przez Wykonawcę służą potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, wobec czego nie podlegają uzupełnieniu w toku procesu badania i oceny ofert./Szczegółowe warunki udzielenia zamówienia określone są w SWZ i w załącznikach./Termin związania ofertą: 13.08.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39157000 Teile für Möbel, 39143310 Couchtische, 39111100 Drehsitze, 39113100 Sessel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39141100 Schränke und Regale, 39132100 Aktenschränke, 39143122 Kommoden, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli na wyposażenie Domu Studenckiego nr 4 Politechniki Lubelskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający, w każdym przypadku, gdy opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wszelkie ewentualne nazwy własne użyte w opisach przedmiotu zamówienia, określają minimalny dopuszczalny standard jakości przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się możliwość przedstawienia w ofercie rozwiązań równoważnych tj. zaproponowanie produktów, które posiadają nie gorsze cechy jakościowe, wydajnościowe, użytkowe, od produktów wskazanych przez Zamawiającego, o walorach nie gorszych niż opisane w SWZ. Wykonawca jest obowiązany wykazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone przez Zamawiającego
Menge1 Stück