29054-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Geotechnik – Raamovereenkomst GEO-diensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst GEO-diensten
BeschreibungHet doel van de aanbesteding is om een raamovereenkomst af te sluiten met drie leveranciers die GEO capaciteit kunnen leveren voor zowel inhuur- als resultaatopdrachten. Zie paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend document.
Interne KennungC2350711
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
LosLOT-0000
TitelGEO-diensten
BeschreibungLeveren van GEO capaciteit voor zowel inhuur- als resultaatopdrachten. De geraamde maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 5.000.000,-.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEr is een optie tot verlenging van de overeenkomst met 1 keer 1 jaar. Maximale looptijd van de raamovereenkomst is daarmee 3 jaar.