See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor het geven van opleidingsmodules in Antwerpen - Procestechnieken
Beschreibung: Opdracht voor het geven van opleidingsmodules in Antwerpen - Procestechnieken
Interne Kennung: 2024_20995 - Procestechnieken
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024_20995 - Procestechnieken - 1
Beschreibung: Procestechnieken
Interne Kennung: 1