2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę kompleksowego utrzymania czystości obiektów i terenu zewnętrznego Sądu Rejonowego Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18; 21-040 Świdnik. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy zadania (części zamówienia). I. Zadanie nr 1: Świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych zlokalizowanych w budynku Sądu Rejonowego Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18; 21-040 Świdnik. Powierzchnia wewnętrzna objęta usługą sprzątania wynosi: 9.271 m2 w tym powierzchnia archiwum objęta codziennym sprzątaniem w m2 wynosi 562 m2. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia zawiera Załącznik 1a do SWZ. II. Zadanie nr 2: Świadczenie usług sprzątania powierzchni zewnętrznych Sądu Rejonowego Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18; 21-040 Świdnik. Powierzchnia zewnętrzna objęta usługą sprzątania wynosi: 6.783 m2 w tym powierzchnia terenu zielonego wynosi 1.327 m2, powierzchnia parkingu wynosi 2.375 m2 oraz powierzchnia dachu wynosi 200 m2. Pozostała powierzchnia wynosi 2.881 m2. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia zawiera Załącznik 1b do SWZ. III. Zadanie nr 3: Świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych w odniesieniu do archiwum sądu oraz Ośrodków Kuratorskich utworzonych i funkcjonujących przy Sądzie Rejonowym Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku położonego w Świdniku przy: 1) ul. Kard. S. Wyszyńskiego 14 (pomieszczenie 216.30 m2): jest usługa sprzątania pomieszczeń archiwum jeden raz w tygodniu (np.: wtorek) w dni pracujące dla Zamawiającego; 2) ul. Kard. S. Wyszyńskiego 14 (pomieszczenie 314 m2): jest usługa sprzątania pomieszczeń archiwum jeden raz w tygodniu (np.: wtorek) w dni pracujące dla Zamawiającego; 3) Al. Lotników Polskich 56 (pomieszczenie 755 m2) jest usługa sprzątania pomieszczeń archiwum jeden raz w tygodniu (np.: wtorek) w dni pracujące dla Zamawiającego; 4) Al. Jana Pawła II 95A w Łęcznej (powierzchnia 56,82 m2) – pomieszczenia Ośrodka Kuratorskiego Nr 4 – usługa będzie świadczona jednorazowo w następujących miesiącach: styczniu, marcu i wrześniu 2026 r. oraz styczniu, marcu i wrześniu 2027 r. (w dzień pracujący dla Zamawiającego tj. od poniedziałku do czwartku między godziną 14:00 a 19:00). Szczegółowy opis przedmiot zamówienia zawiera Załącznik 1c do SWZ.
Interne Kennung: LWZP.261.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług sprzątania powierzchni zewnętrznych Sądu Rejonowego Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania powierzchni zewnętrznych Sądu Rejonowego Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18; 21-040 Świdnik. Powierzchnia zewnętrzna objęta usługą sprzątania wynosi: 6.783 m2 w tym powierzchnia terenu zielonego wynosi 1.327 m2, powierzchnia parkingu wynosi 2.375 m2 oraz powierzchnia dachu wynosi 200 m2. Pozostała powierzchnia wynosi 2.881 m2. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia zawiera Załącznik 1b do SWZ.
Interne Kennung: zadanie drugie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen