2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie 2 - Opracowanie projektów planów zadań ochronnych dla 10 obszarów Natura 2000 na terenie województwa podlaskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Opracowanie projektów planów zadań ochronnych dla 10 obszarów Natura 2000 na terenie województwa podlaskiego.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania: • Zadanie 1 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Jeleniewo PLH200001; • Zadanie 2 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Suwalska PLH200003; • Zadanie 3 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Pojezierze Sejneńskie PLH200007; • Zadanie 4 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Puszcza Knyszyńska PLB200003; • Zadanie 5 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Knyszyńska PLH200006; • Zadanie 6 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Augustowska PLH200005; • Zadanie 7 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Bagienna Dolina Narwi PLB200001 z wyłączeniem powierzchni Narwiańskiego Parku Narodowego; • Zadanie 8 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Dolina Pisy PLH200023; • Zadanie 9 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Wigierska PLH200004 z wyłączeniem powierzchni Wigierskiego Parku Narodowego; • Zadanie 10 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Puszcza Augustowska PLB200002 z wyłączeniem powierzchni Wigierskiego Parku Narodowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 182219-2026
Interne Kennung: WOF.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Opracowanie projektu planu zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Suwalska PLH200003
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2