290637-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Podniesienie Standardów Opieki Kardiologicznej w SP ZOZ Szpitalu Powiatowym im. E. Biernackiego w Opocznie poprzez zakup innowacyjnych urządzeń medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Podniesienie Standardów Opieki Kardiologicznej w SP ZOZ Szpitalu Powiatowym im. E. Biernackiego w Opocznie poprzez zakup innowacyjnych urządzeń medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i instalacja sprzętu medycznego w zakresie kardiologii dla SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZgodnie z zapisami zawartymi w SWZ i jej załącznikach, Znak sprawy: DZP i PF.270.1.2026. Adres strony internetowej, na której jest prowadzone postępowanie i na której będą dostępne wszelkie dokumenty związane z prowadzoną procedurą: https://szpitalopoczno.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke