290672-2026 - Ergebnis
Tschechien – Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile – DNS – Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody z důvodu nutnosti oprav a údržby pohyblivých schodů v prostorech zadavatele, při dodržení všech obecně závazných předpisů a podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a dále v podmínkách jednotlivých veřejných zakázek zadávaných DNS. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a obchodních podmínkách (Příloha č. 2 zadávací dokumentace).
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416000 Aufzüge, Schrägaufzüge, Hebezeuge, Rolltreppen und Rollsteige
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie „A“: Strojní díly
BeschreibungPředmětem Kategorie „A“ budou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody s maximální dobou dodání a délkou záruky dle rozdělení uvedeného v zadávací dokumentaci, přičemž zadavatel dodává, že bližší specifikace poptávaného plnění bude stanovena v příslušných Výzvách,
Interne KennungDNS_ND_Schody_Kategorie_A
LosLOT-0002
TitelKategorie „B“: Elektro díly
BeschreibungPředmětem Kategorie „B“ budou dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody s maximální dobou dodání a délkou záruky dle rozdělení uvedeného v zadávací dokumentaci, přičemž zadavatel dodává, že bližší specifikace poptávaného plnění bude stanovena v příslušných Výzvách.
Interne KennungDNS_ND_Schody_Kategorie_B