See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku. Część 1 Sprzęt drobny medyczny jednorazowy różny 1 Część 2 Sprzęt drobny medyczny jednorazowy różny 2 Część 3 Dreny redona, cewniki, zgłebniki Część 4 Przyrządy IS i TS, przedłużacze do pomp infuzyjnych Część 5 Igły, strzykawka tuberkulinowa, nakłuwacze Część 6 Wzierniki ginekologiczne, szczoteczki oraz szkiełka do cytologii, wymazówki, prezerwatywy jednorazowe do USG. Część 7 Jednorazowy sprzęt do intubacji, przedłużacze i łączniki Część 8 Pościel i ubrania jednorazowego użytku, prześcieradła w rolce, maty, Część 9 Igły podpajęczynówkowe jednorazowe, zestaw do ZZ Część 10 Sterylizacja testy kontrolne, wskaźniki, etykiety, plomby rękawy papierowo- foliowe Część 11 Gaza hemostatyczna wchłanialna, hemostatyk powierzchniowy Część 12 Laparoskopia, sprzęt jednorazowy drobny medyczny różny 3 Część 13 Rękawice sterylne i diagnostyczne Część 14 układy oddechowe, rurki guedela, wapno sodowane Część 15 Jednorazowe łyżki, bateria do video laryngoskopu Część 16 Asortyment endoskopowy gastroenterologiczny Część 17 Nerka jednorazowa, kaczka jednorazowa Część 18 Jednorazowe jałowe serwety, taśmy, zestaw obłożenie pacjenta Część 19 Zestawy operacyjne do artroskopii, żylaków, zestaw do wkucia PP Część 20 Zestawy operacyjne do laparoskopii, przepukliny Część 21 Kaniule, igły, kraniki, koreczki Część 22 Igły/sztance do pobierania wycinków Część 23 Jednorazowy sprzęt do zapisu elektrokardiograficznego Część 24 Maski chirurgiczne, maski chirurgiczne FFP2 Część 25 Kraniki trójdzielne i systemy bezigłowe Część 26 Pojemniki na odpady zakaźne Część 27 Sterylne fartuchy Część 28 Bluzy i komplety chirurgiczne Część 29 Strzykawki jednorazowe Część 30 Gastroenterologia osprzęt Olympus Część 31 Siatka monofilamentowa, tokar Część 32 Nici syntetyczne niewchłanialne Część 33 Nici syntetyczne wchłanialne Część 34 Filtr antybakteryjny/antywirusowy ustniki. Część 35 Zestaw do podawania kontrastu Część 36 Testy diagnostyczne Część 37 Szybki test urazowy Część 38 Anoskopy Część 39 Sprzęt jednorazowy drobny medyczny różny 4 Część 40 Butle redona, niskociśnieniowy syst. drenażu ran Część 41 Zestaw do pomiaru OCŻ Część 42 Aplikatory do lignokainy Część 43 Sterylne szczoteczki jednorazowego użytku do chirurgicznego mycia rąk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 107542-2026
Interne Kennung: SPZOZ.U.ZAP.213.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy Pzp ze względu na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Sprzęt drobny medyczny jednorazowy różny 1
Beschreibung: Sprzęt drobny medyczny jednorazowy różny 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Sprzęt drobny medyczny jednorazowy różny 2
Beschreibung: Sprzęt drobny medyczny jednorazowy różny 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dreny redona, cewniki, zgłebniki
Beschreibung: Dreny redona, cewniki, zgłebniki
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Przyrządy IS i TS, przedłużacze do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Przyrządy IS i TS, przedłużacze do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Igły, strzykawka tuberkulinowa, nakłuwacze
Beschreibung: Igły, strzykawka tuberkulinowa, nakłuwacze
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Wzierniki ginekologiczne, szczoteczki oraz szkiełka do cytologii, wymazówki, prezerwatywy jednorazowe do USG
Beschreibung: Wzierniki ginekologiczne, szczoteczki oraz szkiełka do cytologii, wymazówki, prezerwatywy jednorazowe do USG
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Jednorazowy sprzęt do intubacji, przedłużacze i łączniki
Beschreibung: Jednorazowy sprzęt do intubacji, przedłużacze i łączniki
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Pościel i ubrania jednorazowego użytku, prześcieradła w rolce, maty
Beschreibung: Pościel i ubrania jednorazowego użytku, prześcieradła w rolce, maty
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Igły podpajęczynówkowe jednorazowe, zestaw do ZZ
Beschreibung: Igły podpajęczynówkowe jednorazowe, zestaw do ZZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Sterylizacja testy kontrolne, wskaźniki, etykiety, plomby rękawy papierowo- foliowe
Beschreibung: Sterylizacja testy kontrolne, wskaźniki, etykiety, plomby rękawy papierowo- foliowe
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Gaza hemostatyczna wchłanialna, hemostatyk powierzchniowy
Beschreibung: Gaza hemostatyczna wchłanialna, hemostatyk powierzchniowy
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Laparoskopia, sprzęt jednorazowy drobny medyczny różny 3
Beschreibung: Laparoskopia, sprzęt jednorazowy drobny medyczny różny 3
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Rękawice sterylne i diagnostyczne
Beschreibung: Rękawice sterylne i diagnostyczne
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 układy oddechowe, rurki guedela, wapno sodowane
Beschreibung: układy oddechowe, rurki guedela, wapno sodowane
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Jednorazowe łyżki, bateria do video laryngoskopu
Beschreibung: Jednorazowe łyżki, bateria do video laryngoskopu
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Asortyment endoskopowy gastroenterologiczny
Beschreibung: Asortyment endoskopowy gastroenterologiczny
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Nerka jednorazowa, kaczka jednorazowa
Beschreibung: Nerka jednorazowa, kaczka jednorazowa
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Jednorazowe jałowe serwety, taśmy, zestaw obłożenie pacjenta
Beschreibung: Jednorazowe jałowe serwety, taśmy, zestaw obłożenie pacjenta
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Zestawy operacyjne do artroskopii, żylaków, zestaw do wkucia PP
Beschreibung: Zestawy operacyjne do artroskopii, żylaków, zestaw do wkucia PP
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Zestawy operacyjne do laparoskopii, przepukliny
Beschreibung: Zestawy operacyjne do laparoskopii, przepukliny
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Kaniule, igły, kraniki, koreczki
Beschreibung: Kaniule, igły, kraniki, koreczki
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Igły/sztance do pobierania wycinków
Beschreibung: Igły/sztance do pobierania wycinków
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Jednorazowy sprzęt do zapisu elektrokardiograficznego
Beschreibung: Jednorazowy sprzęt do zapisu elektrokardiograficznego
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Maski chirurgiczne, maski chirurgiczne FFP2
Beschreibung: Maski chirurgiczne, maski chirurgiczne FFP2
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Kraniki trójdzielne i systemy bezigłowe
Beschreibung: Kraniki trójdzielne i systemy bezigłowe
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Pojemniki na odpady zakaźne
Beschreibung: Pojemniki na odpady zakaźne
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Sterylne fartuchy
Beschreibung: Sterylne fartuchy
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Bluzy i komplety chirurgiczne
Beschreibung: Bluzy i komplety chirurgiczne
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Strzykawki jednorazowe
Beschreibung: Strzykawki jednorazowe
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Gastroenterologia osprzęt Olympus
Beschreibung: Gastroenterologia osprzęt Olympus
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Siatka monofilamentowa, tokar
Beschreibung: Siatka monofilamentowa, tokar
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Nici syntetyczne niewchłanialne
Beschreibung: Nici syntetyczne niewchłanialne
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Nici syntetyczne wchłanialne
Beschreibung: Nici syntetyczne wchłanialne
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 Filtr antybakteryjny/antywirusowy ustniki
Beschreibung: Filtr antybakteryjny/antywirusowy ustniki
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 Zestaw do podawania kontrastu
Beschreibung: Zestaw do podawania kontrastu
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 Testy diagnostyczne
Beschreibung: Testy diagnostyczne
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 Szybki test urazowy
Beschreibung: Szybki test urazowy
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 Anoskopy
Beschreibung: Anoskopy
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 Sprzęt jednorazowy drobny medyczny różny 4
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy drobny medyczny różny 4
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 Butle redona, niskociśnieniowy syst. drenażu ran
Beschreibung: Butle redona, niskociśnieniowy syst. drenażu ran
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 Zestaw do pomiaru OCŻ
Beschreibung: Zestaw do pomiaru OCŻ
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 Aplikatory do lignokainy
Beschreibung: Aplikatory do lignokainy
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 Sterylne szczoteczki jednorazowego użytku do chirurgicznego mycia rąk
Beschreibung: Sterylne szczoteczki jednorazowego użytku do chirurgicznego mycia rąk
Interne Kennung: Część 43