See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń dla zadania inwestycyjnego 01828 Budowa infrastruktury paliwowej oraz magazynowej na potrzeby 1. Warszawskiej Brygady Pancernej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe i kompletne wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego nr 01828 Budowa infrastruktury paliwowej oraz magazynowej na potrzeby 1. Warszawskiej Brygady Pancernej ZAKRES RZECZOWY ROBÓT Branża budowlana Branża sanitarna Branża elektryczna Branża technologii paliw Branża systemów wsparcia ochrony fizycznej Systemy Sygnalizacji Pożaru
Vorherige Bekanntmachung: 306944-2025
Interne Kennung: Sprawa 32/01828/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 11 do Ogłoszenia o zamówieniu pozostałe załączniki do SWZ (przekazywane Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty) 1) Gwarancja i rękojmia Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – 60 miesięcy od daty spisania Protokołu odbioru Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 60 miesięcy od daty spisania Protokołu odbioru Serwis gwarancyjny i konserwacja - 12 miesięcy począwszy od dnia spisania Protokołu odbioru Gwarancja na urządzenia – zgodnie z gwarancją udzieloną przez producenta urządzeń (bieg terminu gwarancji rozpoczyna się od dnia spisania Protokołu odbioru)