29069-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Walzmaschinen – DODÁVKA TECHNOLOGIE VÁLCOVÁNÍ SVITKŮ Z MĚDI A MĚDĚNÝCH SLITIN ZA STUDENA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKA TECHNOLOGIE VÁLCOVÁNÍ SVITKŮ Z MĚDI A MĚDĚNÝCH SLITIN ZA STUDENA
BeschreibungPředmětem zakázky je dodání technologie válcování mosazných a měděných svitků dle požadavků a parametrů vstupního a výstupního materiálu, které budou specifikovány v rámci zadávacích podmínek. Nová technologie válcování bude představovat dílčí technologii v rámci procesu kontinuálního lití s návazným frézováním a válcováním. Prioritou pořizované technologie je dosažení co nejlepší tolerance rozměrů vyválcovaného polotovaru s minimalizací technologického odpadu.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42932100 Walzmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDODÁVKA TECHNOLOGIE VÁLCOVÁNÍ SVITKŮ Z MĚDI A MĚDĚNÝCH SLITIN ZA STUDENA