See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 30 v kategorii 9 - LS Ruda nad Moravou, revíry 21, 22 - výroba dříví - harvestorová technologie - PÚ
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 30 v kategorii 9 - LS Ruda nad Moravou, revíry 21, 22 - výroba dříví - harvestorová technologie - PÚ
Interne Kennung: 099/2019/142/4388
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 150 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Zámecký
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 150 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Zámecký
Interne Kennung: 099/2019/142/4473
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Svatá Kateřina
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 155 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Svatá Kateřina
Interne Kennung: 099/2019/142/4472
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 26 - 211 DNS TČ Valašská Bystřice, Poličná 2026 I.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 26 - 211 DNS TČ Valašská Bystřice, Poličná 2026 I.
Interne Kennung: 099/2019/142/4471
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 218 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií - LS Klatovy, revír Loučim
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 218 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinací technologií - LS Klatovy, revír Loučim
Interne Kennung: 099/2019/142/4469
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 43 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 43 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/4474
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií na LS Přimda, revír Havran, Lesná, Rozvadov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií na LS Přimda, revír Havran, Lesná, Rozvadov
Interne Kennung: 099/2019/142/4468
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 78 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Litoměřice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 78 v kategorii 66 - 510 Výroba dříví kombinací technologií na LS Litoměřice
Interne Kennung: 099/2019/142/4393
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 110 v kategorii 6 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Tachov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 110 v kategorii 6 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Tachov
Interne Kennung: 099/2019/142/4467
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 261 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Žatec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 261 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Žatec
Interne Kennung: 099/2019/142/4394