2. Verfahren
Verfahren
Titel: Debietmeten open waterlopen
Beschreibung: Het aanbrengen van debietmeetsystemen in open waterlopen, leveren van debietmetingen als data as a service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 17 debietmeetsystemen in eigendom en data as a service leveren
Interne Kennung: 883480
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631440 Durchflussüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het aanbrengen van debietmeetsystemen in open waterlopen, leveren van debietmetingen als data as a service en het onderhouden van de debietmeetsystemen. Basisopdracht: 17 debietmeetsystemen in eigendom en debietmetingen als data as a service leveren
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende opties kunnen door het waterschap worden afgenomen: 1) Het plaatsen van een debietmeetsysteem open waterloop (inclusief preventief onderhoud en op termijn het verwijderen) 2) Het meten en leveren van debietmetingen via data as a service (inclusief datatransport) voor een nieuw meetsysteem 3) Het uitvoeren van een extra controlemeting inclusief rapportage. 4) Het uitvoeren van aanvullende werkzaamheden.