2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění cateringových služeb pro MMR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále také „VZ“) je poskytování občerstvení a cateringových služeb na akce zadavatele (konference, jednání, školení, workshopy atp.), které se konají v prostorech zadavatele (více viz zadávací dokumentace k veřejné zakázce).
Interne Kennung: VZ/2025/056/1323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy a ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, a k odstoupení dojde, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude splňovat podmínky účasti v původním zadávacím řízení a bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b). Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu místa plnění uvedenou v čl. 4.2. této zadávací dokumentace a ve smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to - rozšíření místa plnění o další objekty na území České republiky (zejména na území hl. m. Prahy), pokud zadavatel získá příslušnost hospodařit s objektem ve vlastnictví České republiky nebo pokud zadavatel získá užívací právo k objektu; - zúžení místa plnění o objekty ve vlastnictví České republiky, se kterými již zadavatel není příslušný hospodařit nebo objekty, ke kterým zadavatel přestal mít užívací právo.