See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skuldelev Energiselskab - Levering og installation af elkedelanlæg
Beschreibung: Skuldelev Energiselskab a.m.b.a. ønsker etablering og installation af et lavspændings-kedelanlæg
Vorherige Bekanntmachung: 83366-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Skuldelev Energiselskab a.m.b.a. ønsker etablering og installation af et lavspændings-kedelanlæg. Udbuddet gennemføres som et offentligt EU-udbud jf. Forsyningsvirksomhedsdirektivet, direktiv 2014/25/EU.