2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Cyfryzacja procesu odczytu, ewidencji i rozliczenia zużycia wody oraz utworzenie elektronicznego biura obsługi mieszkańców Siemiatycz w zakresie gospodarki wodno-ściekowej”. Część II.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet I. Badania i innowacje, Działanie 1.2 Rozwój przez cyfryzację. 2. Zamówienie obejmuje wdrożenie e-Usług dla klientów Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Siemiatyczach. Postępowanie obejmuje swym zakresem rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie PK w Siemiatyczach w oparciu o elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) oraz geoportal (GIS WWW). 3. Wdrożenie e-usług polega na realizacji zadań: 1) Dostawa licencji eBOK; 2) Dostawa licencji aplikacji mBOK; 3) Dostawa licencji panelu zarządzania zgłoszeniami; 4) Dostawa licencji systemu informacji geograficznej (GIS WWW); 5) Usługa instalacji, testy i uruchomienie oprogramowania eBOK i mBOK; 6) Usługa integracji eBOK i mBOK z systemem stacjonarnego odczytu wodomierzy (REST API lub równoważne); 7) Usługa szkolenia pracowników. 4. Celem wdrożenia jest uruchomienie elektronicznego biura obsługi klienta (eBOK i mBOK). Rezultatem będzie responsywna strona internetowa przeznaczona na PC oraz w wersji aplikacji na urządzenia mobilne. W ramach zamówienia zostanie również przeprowadzone szkolenie kadry zarządzającej i pracowników Zamawiającego w zakresie wdrożenia narzędzi teleinformatycznych w architekturze informatycznej Przedsiębiorstwa, kompetencji i praktycznych umiejętności w zakresie wykorzystania tych narzędzi w celach służbowych, w tym obsługi klientów eBOK i mBOK oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego, czyli zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w zakresie cyberbezpieczeństwa. Celem projektu jest cyfryzacja procesu obsługi mieszkańców Siemiatycz w zakresie ewidencji zużycia wody oraz naliczania opłat z tytułu zużycia wody i odbioru ścieków komunalnych. 5. Opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: ZWiK 4500.2.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48422000 Softwarepaketreihen, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72317000 Datenspeicherung, 72411000 Anbieter von Internetdiensten (ISP), 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001