See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR ZIEKENHUISVERVOER
Beschreibung: Dit dossier betreft een overheidsopdracht voor het organiseren en uitvoeren van verschillende vormen van patiëntenvervoer en medisch transport voor AZ Monica, verdeeld over zeven percelen. Het doel is om kwalitatieve, veilige en conforme vervoersdiensten te voorzien voor zowel dringende als niet-dringende situaties. De opdracht is opgesplitst als volgt: Perceel 1 – Dringende geneeskundige hulpverlening (112-ziekenwagen Monica) Perceel 2 – Dringende geneeskundige hulpverlening (112 PIT Deurne) Perceel 3 – Medisch begeleid transport Perceel 4 – Niet-dringend liggend ziekenvervoer Perceel 5 – Niet-dringend zittend vervoer Perceel 6 – Niet-dringend rolstoelvervoer Perceel 7 – Niet-dringend taxi-vervoer voor medische pakketjes
Interne Kennung: AD/VG/2024/018
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AD/VG/2024/018 - 1
Beschreibung: Dringende Geneeskundige Hulpverlening: reguliere ziekenwagen 112 Monica”: Toelichting: De opdrachtnemer zal instaan voor alle transporten “dringend” ziekenvervoer. De opdracht betreft het leveren van dringende geneeskundige hulpverlening via een ziekenwagen, ter ondersteuning van het netwerk voor de 112-diensten van het AZ Monica. De dienstverlening omvat het inzetten van een volledig uitgeruste ziekenwagen, bemand door een team van gekwalificeerde hulpverleners-ambulanciers die in staat zijn om te reageren op noodoproepen binnen de regio van het ziekenhuis en de omliggende gebieden. De opdrachtnemer wordt verantwoordelijk gesteld voor de levering van een ziekenwagen, conform de richtlijnen van het RIZIV en de 112-dienst van de Federale Overheidsdienst Volksgezondheid. Raming: +/- 3.701 ritten per jaar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AD/VG/2024/018 - 2
Beschreibung: Perceel 2 “Dringende Geneeskundige Hulpverlening: 112 PIT Deurne”: Toelichting: De opdracht betreft het leveren van dringende geneeskundige hulpverlening via een ziekenwagen voor het inzetten van een Paramedisch Interventie Team (PIT), dat onderdeel is van het 112-systeem van AZ Monica. De dienstverlening omvat het inzetten van een volledig uitgeruste ziekenwagen, bemand door een hulpverlener-ambulancier en een door AZ Monica ingezette spoedverpleegkundige met een gespecialiseerde opleiding in dringende geneeskundige hulpverlening in de intensieve- en spoedgevallenzorg. Het team zal medische hulp verlenen in noodsituaties binnen de regio van het ziekenhuis en de omliggende gebieden. Raming: 1.748 ritten per jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AD/VG/2024/018 - 3
Beschreibung: Perceel 3 “Medisch begeleid transport”: Toelichting: De opdracht omvat het organiseren en uitvoeren van medisch begeleid transport voor patiënten tussen ziekenhuizen en/of zorginstellingen, waarbij altijd minimaal 1 verpleegkundige en 1 arts als begeleiding vereist is. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het leveren van zowel een volledig ingericht en geschikt voertuig, als gekwalificeerd personeel. Raming: +/- 7 ritten per jaar
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AD/VG/2024/018 - 4
Beschreibung: Perceel 4 “Niet-dringend liggend ziekenvervoer”: Toelichting: De opdracht betreft het organiseren en uitvoeren van niet-dringend liggend ziekenvervoer voor patiënten van en naar AZ Monica en andere zorginstellingen. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het leveren van zowel het voertuig als gekwalificeerd personeel dat instaat voor veilig, comfortabel en betrouwbaar vervoer. Dit vervoer richt zich op patiënten die medische ondersteuning nodig hebben, maar niet in acute nood verkeren, en moet voldoen aan diverse mobiliteits- en zorgbehoeften. Raming: +/- 2484 enkele ritten en 414 heen-en-weer ritten per jaar
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: AD/VG/2024/018 - 5
Beschreibung: Perceel 5 “Niet-dringend zittend vervoer Toelichting: Niet-dringend zittend vervoer is bedoeld voor patiënten die geen medische noodzaak hebben om liggend vervoerd te worden, maar wel hulp nodig hebben om naar huis, een zorginstelling of een medische afspraak te reizen. De voertuigen moeten comfortabel, veilig en aangepast zijn aan de specifieke behoeften van de patiënten, met aandacht voor toegankelijkheid en gebruiksvriendelijkheid. Alle ritten worden uitgevoerd volgens de geldende wet- en regelgeving en met respect voor de patiëntveiligheid en comfort. Raming: +/- 270 enkele ritten en 311 heen-en-weer ritten per jaar
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: AD/VG/2024/018 - 6
Beschreibung: Perceel 6 “Niet-dringend Rolstoelvervoer”: Toelichting: De opdracht betreft het organiseren en uitvoeren van niet-dringend vervoer voor rolstoelpatiënten van en naar AZ Monica, andere zorginstellingen, of naar huis. Dit omvat vervoer voor patiënten die gebruik maken van een rolstoel en ondersteuning nodig hebben bij verplaatsingen. Het doel is om te voorzien in veilig, comfortabel en betrouwbaar vervoer dat volledig afgestemd is op de behoeften van rolstoelgebruikers. De patiënt wordt persoonlijk opgehaald op de kamer of afdeling in het ziekenhuis of instelling en begeleid tot aan de kamer of afdeling op de bestemming. Bij elke rit staat het welzijn en de veiligheid van de patiënt centraal. Raming: +/- 82 enkele ritten en 50 heen-en-weer ritten per jaar
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: AD/VG/2024/018 - 7
Beschreibung: Perceel 7 “Niet-dringend taxi vervoer voor medische pakketjes”: Toelichting: De opdracht betreft het organiseren en uitvoeren van niet-dringend vervoer tussen de campussen van AZ Monica en andere ziekenhuizen in mindere mate. Deze opdracht omvat het transport van medische pakketjes zoals medisch materiaal en medicatie. Dit transport moet gebeuren volgens de geldende voorschriften, met aandacht voor de integriteit en veiligheid van de medische goederen. Raming: +/- 369 ritten per jaar - OK en sterilisatie o +/- 5 ritten per week - Apotheek o Vaste rit 1x per week op zaterdag om 17u van campus Deurne naar campus Antwerpen o Op zondagen: +/- 1 x per maand o Op weekdagen: +/- 45 x per jaar, meestal tussen AZ Monica, campus Deurne en UZA, ZAS Middelheim of ZAS Sint Augustinus
Interne Kennung: 7