2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa modernizacja GPZ 110/20/6 kV Jaworzno 1, likwidacja ISP. Opracowanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie wymaganych decyzji i zezwoleń.
Beschreibung: Zadanie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz realizację robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności realizację wszystkich prac tymczasowych, organizacyjnych, dostaw, usług, robót budowlanych, instalacyjnych, montażowych, w tym obejmujących również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji i rękojmi, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia, w tym także takie, które – pomimo że nie zostały wyraźnie wskazane – są konieczne dla ukończenia oraz bezpiecznej i właściwej eksploatacji Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/10014/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315400 Hochspannungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31321000 Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa modernizacja GPZ 110/20/6 kV Jaworzno 1, likwidacja ISP. Opracowanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie wymaganych decyzji i zezwoleń