2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej przez okres 24 miesięcy dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej przez okres 24 miesięcy dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-BP.2610.450.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy sprzedaży energii elektrycznej dla Biura Prezesa Agencji Mienia Wojskowego (00-911 Warszawa, ul. Nowowiejska 26A). 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.