2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Europees openbare aanbesteding Onderhouden, keuren en reinigen containers
Beschreibung: Om een goede en adequate invulling te geven aan het project is de opdrachtgever op zoek naar een dienstverlener die gedurende de looptijd van de overeenkomst de betreffende containers gaat onderhouden, keuren en reinigen conform de aanbestedingsdocumenten. Op hoofdlijnen betreft het onderstaande werkzaamheden (voor ondergrondse en bovengrondse containers (voor zover van toepassing): - Reinigen van de inwerpzuil, inwerpvoorziening en het voetgangersplatform; - Reinigen van de betonput en invalbeveiliging; - Inspecteren en preventief onderhouden van de complete container inclusief betonput en invalbeveiliging - Uitvoeren eventuele correctief onderhoud (na akkoord van de opdrachtgever); - Keuren van de complete container, betonput en invalbeveiliging; - Aanbrengen van de keuringssticker op de inwerpzuil; - Opruimen van de directe omgeving rondom de container; - Verwerken van de gegevens in het containerbeheersysteem van de opdrachtgever. -
Interne Kennung: IBMN-2023-RMN-SS-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IBMN-2023-RMN-SS-004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1