290886-2026 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění těžebních činností 2020+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung35921-2019
Interne Kennung099/2019/142
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0018
TitelVýzva k podání nabídek č. 226 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd, R07,08.
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 226 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd, R07,08.
Interne Kennung099/2019/142/4431
LosLOT-0016
TitelVýzva k podání nabídek č. 231 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - probírky +40, revír Radany, 2Q 2026 LS Vodňany
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 231 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - probírky +40, revír Radany, 2Q 2026 LS Vodňany
Interne Kennung099/2019/142/4429
LosLOT-0015
TitelVýzva k podání nabídek č. 29 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou LZ Židlochovice, polesí Valtice
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 29 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou LZ Židlochovice, polesí Valtice
Interne Kennung099/2019/142/4427
LosLOT-0014
TitelVýzva k podání nabídek č. 172 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM - LS Vodňany, revír Těšínov, 2Q 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 172 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM - LS Vodňany, revír Těšínov, 2Q 2026
Interne Kennung099/2019/142/4426
LosLOT-0013
TitelVýzva k podání nabídek č. 228 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - LS Vodňany, revír Slavětice, 2Q.2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 228 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - LS Vodňany, revír Slavětice, 2Q.2026
Interne Kennung099/2019/142/4425
LosLOT-0017
TitelVýzva k podání nabídek č. 230 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - výchovy, revír Štěkeň, 2Q 2026 LS Vodňany
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 230 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - výchovy, revír Štěkeň, 2Q 2026 LS Vodňany
Interne Kennung099/2019/142/4430
LosLOT-0012
TitelVýzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Obora 4.Q 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Obora 4.Q 2026
Interne Kennung099/2019/142/4424
LosLOT-0019
TitelVýzva k podání nabídek č. 227 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd, R08,09.
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 227 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd, R08,09.
Interne Kennung099/2019/142/4432
LosLOT-0011
TitelVýzva k podání nabídek č. 97 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R14 kombinace harvestor + lanovka
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 97 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R14 kombinace harvestor + lanovka
Interne Kennung099/2019/142/4419
LosLOT-0020
TitelVýzva k podání nabídek č. 229 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ České Budějovice, LS Hluboká nad Vltavou, revír Velechvín II/Q. 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 229 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ České Budějovice, LS Hluboká nad Vltavou, revír Velechvín II/Q. 2026
Interne Kennung099/2019/142/4433