See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa diet do żywienia dojelitowego, linii do podaży oraz dzierżawa pomp wraz z osprzętem, produktów leczniczych do żywienia pozajelitowego i akcesoriów do sporządzania żywienia pozajelitowego dla szpitali UCK WUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa diet do żywienia dojelitowego, linii do podaży oraz dzierżawa pomp wraz z osprzętem, produktów leczniczych do żywienia pozajelitowego i akcesoriów do sporządzania żywienia pozajelitowego dla trzech szpitali UCK WUM w podziale na 8 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ – Formularze parametrów technicznych.
Vorherige Bekanntmachung: 136937-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.041.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa diet do żywienia dojelitowego, linii do podaży oraz dzierżawa pomp wraz z osprzętem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 2.1do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych do żywienia pozajelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych do żywienia pozajelitowego i akcesoriów do sporządzania żywienia pozajelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do sporządzania żywienia pozajelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: Część 8