290903-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Büroreinigung – Udviklingsselskabet By & Havn I/S' Udbud af Rengøringsydelser - flere lokationer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdviklingsselskabet By & Havn I/S' Udbud af Rengøringsydelser - flere lokationer
BeschreibungUdbuddet omfatter levering af rengøringsydelser til By & Havns kontorlokaler på flere lokationer i Byen København, herunder tilhørende fællesarealer, mødelokaler, tekøkkener og sanitære faciliteter.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som udbud med forhandling i henhold til udbudsloven. Ordregiver forbeholder sig ret til at gennemføre forhandlinger i flere faser samt til at begrænse antallet af tilbud undervejs.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenMulighed for forlængelse i 2 × 1 år på uændrede vilkår