2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia medycznego w ramach projektu „Poprawa dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki psychologicznej, psychiatrycznej i leczenia uzależnień dzieci i młodzieży poprzez utworzenie Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zakup i dostawa wyposażenia medycznego z podziałem na 7 części: Część 1 obejmuje zakup i dostawę: Zegarowy aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego; Elektroniczny aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego;. Aparat EKG z dedykowanym wózkiem; Waga lekarska elektroniczna ze wzrostomierzem; Ssak elektryczny. Część 2 obejmuje zakup i dostawę beczki terapeutycznej. Część 3 obejmuje zakup i dostawę butli tlenowych z reduktorem. Część 4 obejmuje zakup i dostawę Defibrylatorów AED. Część 5 obejmuje zakup i dostawę: Magnetyczne pasy unieruchamiające rozm. S; Magnetyczne pasy unieruchamiające rozm. M; Magnetyczne pasy unieruchamiające rozm. L; Nosze transportowe; Materac przeciwodleżynowy; Wózek inwalidzki; Wózek inwalidzki bariatryczny; Wózek kąpielowy ; Statyw do kroplówek jezdny; Fotel/stanowisko do pobierania krwi; Taboret medyczny z oparciem; Kozetka lekarska; Stolik zabiegowy 3-blatowy; Stolik przyjaciel "przyłóżkowy"; Stolik/wózek opatrunkowy; Wózek do rozkładania leków ; Wózek wielofunkcyjny z szufladami;7 Parawan; Materac rehabilitacyjny. Część 6 obejmuje zakup i dostawę lodówek medycznych. Część 7 obejmuje zakup i dostawę myjni- dezynfektorów.
Interne Kennung: SzNSPZOZ.A-ZP-261.10.2026.AP8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33182100 Defibrillator, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 33191110 Autoklaven
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 obejmuje zakup i dostawę: Zegarowy aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego; Elektroniczny aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego;. Aparat EKG z dedykowanym wózkiem; Waga lekarska elektroniczna ze wzrostomierzem; Ssak elektryczny, opisanych w załączniku nr 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 obejmuje zakup i dostawę beczki terapeutycznej opisanej w załączniku nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 obejmuje zakup i dostawę butli tlenowych z reduktorem opisanych w załączniku nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4 obejmuje zakup i dostawę Defibrylatorów AED opisanych w załączniku nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5 obejmuje zakup i dostawę: Magnetyczne pasy unieruchamiające rozm. S; Magnetyczne pasy unieruchamiające rozm. M; Magnetyczne pasy unieruchamiające rozm. L; Nosze transportowe; Materac przeciwodleżynowy; Wózek inwalidzki; Wózek inwalidzki bariatryczny; Wózek kąpielowy ; Statyw do kroplówek jezdny; Fotel/stanowisko do pobierania krwi; Taboret medyczny z oparciem; Kozetka lekarska; Stolik zabiegowy 3-blatowy; Stolik przyjaciel "przyłóżkowy"; Stolik/wózek opatrunkowy; Wózek do rozkładania leków ; Wózek wielofunkcyjny z szufladami;7 Parawan; Materac rehabilitacyjny, opisanych w załączniku nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192200 Medizinische Tische, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33193120 Rollstühle, 39143112 Matratzen, 33192160 Tragbahren
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Część 6 obejmuje zakup i dostawę lodówek medycznych opisanych w załączniku nr 5 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Część 7 obejmuje zakup i dostawę myjni- dezynfektorów opisanych w załączniku nr 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven