See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN w 2026 roku na terenie Oddziału Warszawa PGE Dystrybucja S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN w 2026 na terenie Oddziału Warszawa PGE Dystrybucja S.A.
Interne Kennung: POST/DYS/OW/GZ/00924/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 WN RE Jeziorna 2 zlecenia
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 WN RE Jeziorna 3 zlecenia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 WN RE Ostrołęka 1 zlecenie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 WN RE Ostrołęka 2 zlecenia
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 WN RE Legionowo 3 zlecenia
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 WN Centrala 4 zlecenia
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 WN RE Siedlce 2 zlecenia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 WN RE Mińsk Mazowiecki 3 zlecenia
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 WN RE Siedlce 4 zlecenia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 WN RE Wyszków 1 zlecenie
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 WN RE Legionowo 2 zlecenia
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 WN RE Siedlce 3 zlecenia
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 SN RE Pruszków 1 zlecenie
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 SN RE Pruszków 2 zlecenia
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 SN RE Pruszków 14 zleceń
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 SN RE Pruszków 16 zleceń
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17 SN RE Pruszków 1 zlecenie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18 SN RE Jeziorna 1 zlecenie
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19 SN RE Jeziorna 10 zleceń
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20 SN RE Jeziorna 6 zleceń
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 SN RE Jeziorna 4 zlecenia
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 SN RE Legionowo 1 zlecenie
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 SN RE Legionowo 10 zleceń
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 SN RE Legionowo 10 zleceń
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 SN RE Legionowo 9 zleceń
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 SN RE Mińsk Maz 1 zlecenie
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 SN RE Mińsk Maz 7 zleceń
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 SN RE Mińsk Maz 2 zlecenia
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29 SN RE Mińsk Maz 7 zleceń
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet 30 SN RE Mińsk Maz 1 zlecenie
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet 31 SN RE Mińsk Maz 2 zlecenia
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Pakiet 32 SN RE Siedlce 1 zlecenie
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Pakiet 33 SN RE Siedlce 4 zlecenia
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: Pakiet 34 SN RE Siedlce 2 zlecenia
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Pakiet 35 SN RE Siedlce 4 zlecenia
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: Pakiet 36 SN RE Siedlce 3 zlecenia
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Pakiet 37 SN RE Ostrołęka 1 zlecenie
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Pakiet 38 SN RE Ostrołęka 1 zlecenie
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: Pakiet 39 SN RE Ostrołęka 5 zleceń
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: Pakiet 40 SN RE Ostrołęka 2 zlecenia
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: Pakiet 41 SN RE Wyszków 1 zlecenie
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: Pakiet 42 SN RE Wyszków 5 zleceń
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Pakiet 43 SN RE Wyszków 3 zlecenia
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: Pakiet 44 SN RE Wyszków 1 zlecenie
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Pakiet 45 SN RE Wyszków 4 zlecenia
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Beschreibung: Pakiet 46 SN RE Otwock 2 zlecenia
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: Pakiet 47 SN RE Otwock 2 zlecenia
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Beschreibung: Pakiet 48 SN RE Otwock 5 zleceń