29093-2025 - Ergebnis
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Przewozy szkolne w roku 2023/2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy szkolne w roku 2023/2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przewozu autobusami i busami uczniów z następujących obwodów szkolnych: 1. Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Racocie 2. Zespołu Szkół Gminy Kościan. Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Starym Luboszu 3. Zespołu Szkół nr 3 w Kościanie 4. Zespołu Szkół nr 5 w Kościanie 5. Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Bonikowie 6. Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Starych Oborzyskach. Zadanie podzielone jest na dwie części. Część I pn. „Dowóz uczniów ze Szkół w Racocie i Starym Luboszu”. Określenie wielkości przedmiotu zamówienia (bez opcji) - do przejechania, razem na wszystkich trasach 2344,0 km/tydzień. Część II pn. „Dowóz uczniów ze szkół w Starych Oborzyskach, Bonikowie i Kościanie” Określenie wielkości przedmiotu zamówienia (bez opcji) - do przejechania, razem na wszystkich trasach 1.998,5 km/tydzień.
Vorherige Bekanntmachung: 00377091-2023
Interne Kennung: ZP.272.06.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I pn. „Dowóz uczniów ze Szkół w Racocie i Starym Luboszu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przewozu autobusami/busem uczniów z następujących obwodów szkolnych: 1. Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Racocie 2. Zespołu Szkół Gminy Kościan. Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Starym Luboszu Określenie wielkości przedmiotu zamówienia Razem dowóz i odwóz uczniów: 1. kierunek Gryżyna (trasa 1): a. dowóz uczniów 195,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 312,0 km/tydzień c. dowóz i odwóz 507,0 km/tydzień 2. kierunek Choryń (trasa 2): a. dowóz uczniów 200,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 308,0 km/tydzień c. dowóz i odwóz 508,0 km/tydzień 3. kierunek Turew (trasa 3): a. dowóz uczniów 200,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 320,0 km/tydzień c. dowóz i odwóz 520,0 km/tydzień 4. kierunek Lubosz (trasa 4): a. dowóz uczniów 265,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 424,0 km/tydzień c. dowóz i odwóz 689,0 km/tydzień 5. 5: kierunek Lubosz (trasa 5): a. odwóz uczniów 120,0 km/tydzień c. odwóz razem 120 km/tydzień Razem wszystkie trasy 2344,0 km/tydzień
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Pzp zamawiający zastrzega sobie opcję, polegającą na możliwości zlecenia wykonawcy (w ramach zawartej umowy) wykonanie usług polegających na przewozie uczniów na/z basen(u) i na/z zawody(ów). Prawo opcji polega na tym, że z zamówionej w ramach dodatkowej puli ilości kilometrów (określonej poniżej), w ustalonym terminie realizacji zamówienia, zamawiający może skorzystać w całości lub części, w zależności od potrzeb zamawiającego. Uwarunkowaną opcją część świadczenia uruchamia się jednorazowo lub sukcesywnie na podstawie jednostronnej dyspozycji zamawiającego (na podstawie pisemnego zlecenia skierowanego do wykonawcy na co najmniej 7 dni przed planowanym przewozem/pierwszym przewozem) Dodatkowa pula kilometrów przeznaczona na dowozy uczniów na basen i na zawody sportowe (opcja): 1. SP Lubosz Stary a. basen 100,0 km/rok b. zawody 200,0 km/rok c. razem 300,0 km/rok 2. ZS Racot a. basen • Turew 350,0 km/rok • Racot 150,00 km/rok b. zawody 600,0 km/rok c. razem 1100,0 km/rok Razem wszystkie szkoły 1400,0 km/rok; z tego: do 10 km - 360,0 km powyżej 10 km – 1040,0 km
Los: LOT-0002
Titel: Część II pn. „Dowóz uczniów ze szkół w Starych Oborzyskach, Bonikowie i Kościanie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przewozu autobusami/busami uczniów z następujących obwodów szkolnych: 1. Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Bonikowie 2. Zespołu Szkół Gminy Kościan Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Starych Oborzyskach 3. Zespołu Szkół nr 3 w Kościanie 3. Zespołu Szkół nr 5 w Kościanie Określenie wielkości przedmiotu zamówienia Razem dowóz i odwóz uczniów: 1. TRASA 1: Kierunek I a. dowóz uczniów 165,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 180,0 km/tydzień c. dowóz i odwóz 345,0 km/tydzień 2. TRASA 2: Kierunek II a. dowóz uczniów 110,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 180,0 km/tydzień c. dowóz i odwóz 290,0 km/tydzień 3. TRASA 3 (bus): a. odwóz uczniów 36,0 km/tydzień b. odwóz razem 36,0 km/tydzień 4. TRASA 4: Kierunek IV - Kokorzyn Filia a. dowóz uczniów 90,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 90 km/tydzień c. dowóz i odwóz 180,0 km/tydzień 5. TRASA 5 - Szkoła Bonikowo – (Bonikowo trasa I i II) a. Dowóz uczniów 80 km/tydzień b. Odwóz uczniów 320 km/tydzień c. Dowóz i odwóz 400 km/tydzień 6. TRASA 6 - Szkoła Bonikowo (Bonikowo trasa II) a. Dowóz uczniów 80 km/tydzień b. Dowóz 80 km/tydzień 7. TRASA 7 Zespół Szkół nr 3 w Kościanie a. dowóz uczniów 62,5 km/tydzień b. odwóz uczniów 55,0 km/tydzień c. Dowóz i odwóz 117,5 km/tydzień 8. TRASA 8 Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Kościanie oraz filii w Kiełczewie – Trasa I a. dowóz uczniów 120,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 120,0 km/tydzień c. Dowóz i odwóz 240,0 km/tydzień 9. TRASA 9 Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Kościanie oraz filii w Kiełczewie – Trasa II a. dowóz uczniów 160,0 km/tydzień b. odwóz uczniów 150,0 km/tydzień c. Dowóz i odwóz 310,0 km/tydzień Razem wszystkie trasy 1.998,5 km/tydzień
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Pzp zamawiający zastrzega sobie opcję, polegające na możliwości zlecenia wykonawcy (w ramach zawartej umowy) wykonania usług polegających na przewozie uczniów na/z basen(u) i na/z zawody(ów). Prawo opcji polega na tym, że z zamówionej w ramach dodatkowej puli ilości kilometrów (określonej poniżej), w ustalonym terminie realizacji zamówienia zamawiający może skorzystać w całości lub części, w zależności od potrzeb zamawiającego. Uwarunkowaną opcją część świadczenia uruchamia się jednorazowo lub sukcesywnie na podstawie jednostronnej dyspozycji zamawiającego (na podstawie pisemnego zlecenia skierowanego do wykonawcy na co najmniej 7 dni przed planowanym przewozem/pierwszym przewozem) Dodatkowa pula kilometrów przeznaczona na dowozy uczniów na basen, zawody, konkursy itp. w ciągu jednego roku (opcja): SP Stare Oborzyska – 400,00 km/rok szkolny w tym: ZS Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starych Oborzyskach - Zawody + Basen + konkursy - 300 km/rok szkolny Filia Kokorzyn - Basen + zawody + konkursy - 100 km/rok szkolny SP Bonikowo – 200 km/rok szkolny Razem wszystkie szkoły – 600 km/rok