2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w III i IV kwartale 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia sukcesywna dostawa warzywa i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola objętych niniejszym zamówieniem w III i IV kwartale 2025 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy dla jednostek organizacyjnych będących jednocześnie płatnikami umowy: - część I zamówienia: 1.) Żłobek Miejski nr 3 w Stalowej Woli ul. KEN 1, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8652583322, REGON: 524975351 2.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli Ul. Romana Dmowskiego 9, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651427287, REGON: 000837413 3.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Stalowej Woli, ul. Mickiewicza 15, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8652264568, REGON: 368003453 4.) Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Stalowej Woli ul. Skoczyńskiego 5, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651520354, REGON 830220615 5.) Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli ul. Melchiora Wańkowicza 72/1, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651733311, REGON: 830220704 6.) Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli al. Jana Pawła II 5, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651494800, REGON 830220740 7.) Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 1 w Stalowej Woli ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 29A, 37-450 Stalowa Wola NIP 8652557193 REGON 180799029 8.) Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 2 w Stalowej Woli ul. Melchiora Wańkowicza 72/2, 37-450 Stalowa Wola 8652557201 REGON 180799012 9.) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli ul. Dmowskiego 1,37-450 Stalowa Wola NIP 8652063924 REGON 005660296 10.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli Ul. Wojska Polskiego 9 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651450926, REGON: 001321670 - część II zamówienia: 1.) Żłobek Miejski w Stalowej Woli Aleje Jana Pawła II 5A, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651509832, REGON 830009100 2.) Przedszkole nr 3 w Stalowej Woli ul. Poniatowskiego 57, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651494378 REGON 830220696 3.) Przedszkole nr 5 im. Juliana Tuwima w Stalowej Woli ul. Mieszka I-go 5, 37- 450 Stalowa Wola NIP: 8651776579, REGON: 830220710 4.) Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli ul. Partyzantów 10, 37-450 Stalowa Wola NIP 865-14-94-792, REGON 830220727 5.) Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli im. Marii Konopnickiej Al. Jana Pawła II 11 37-450 Stalowa Wola NIP 8651520377, REGON 830220756, 6.) Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli ul. Obrońców Westerplatte 1, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651522034, REGON: 830220791 7.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Stalowej Woli ul. Prymasa Wyszyńskiego 14, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651426997, REGON: 000837420 8.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Energetyków w Stalowej Woli Ul. Energetyków 18 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651450665, REGON: 000837442 9.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli ul. J. Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651451328, REGON: 830003591 - część III zamówienia: 1.) Miejski Żłobek Integracyjny w Stalowej Woli ul. Józefa Poniatowskiego 55A 37-450 Stalowa Wola NIP 8652565324, REGON 365876488 2.) Przedszkole Nr 1 w Stalowej Woli ul. Niezłomnych 2A, 37-450 Stalowa Wola NIP 865-15-20-325, REGON 830220609 3.) Przedszkole nr 7, im. Marii Konopnickiej, ul. J. Popiełuszki 29a, 37-450 Stalowa Wola REGON 830220733 telefon 15 842-49-58 4.) Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli al. Jana Pawła II 6, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651494384, REGON: 830220762 5.) Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori w Stalowej Woli ul. Józefa Poniatowskiego 33, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651427264, REGON: 830220816 6.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Stalowej Woli Ul. Niezłomnych 1 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651427270, REGON: 000837436 3. Szczegółowe wymagania jakościowe oraz terminy sukcesywnych dostaw dla wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola objętych przedmiotowym zamówieniem zostały zawarte w załączniku nr 2 do SWZ - Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji sukcesywnych dostaw warzyw i owoców – dla części I,II i III zamówienia. 4. Wykonawca zrealizuje dostawy do siedziby poszczególnych Zamawiających własnym transportem, na własny koszt. Środek transportu musi spełniać obowiązujące wymogi sanitarne dla przewozu artykułów żywnościowych. Rozładunek wraz z wniesieniem następuje do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 5. Wykonawca na życzenie Zamawiającego nieodpłatnie użyczy pojemników, skrzynek itp. przy każdorazowej dostawie na okres do następnej dostawy. 6. Wszystkie objęte zamówieniem produkty dostarczane muszą być w odpowiednich opakowaniach oraz skrzynkach (materiał opakowaniowy dopuszczony do kontaktu z żywnością). 7. Dostawy będą realizowane systematycznie w ilościach i terminach określonych przez Zamawiającego w terminie wskazanym w załączniku nr 2 - Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji sukcesywnych dostaw warzyw, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym, e-mailowym lub osobistym poszczególnych Zamawiających/ jednostek organizacyjnych. 8. Dopuszcza się możliwość zmiany ilości poszczególnego asortymentu wymienionego w Formularzach Rzeczowo-cenowych załączniku nr 1a,1b,1c. Poszczególnym Zamawiającym przysługuje prawo zamówienia wszelkich wymienionych produktów w formularzu rzeczowo-cenowym załącznik nr 1a,1b,1c (nawet w przypadku wskazania w pozycji ilościowej „0”) po cenach jednostkowych. 9. Rozliczenia z Wykonawcą będą prowadzone na podstawie faktycznie zrealizowanych dostaw w oparciu o ceny jednostkowe wskazane przez Wykonawcę w Formularzu Rzeczowo-Cenowym - stanowiącym Załącznik nr 1a,1b,1c do SWZ. Ceny jednostkowe podane w Formularzach Rzeczowo-Cenowych nie mogą ulec zmianie przez cały okres realizacji umowy, przy czym w III kwartale 2025 r. Zamawiający będą płacić zgodnie z ustalonymi cenami jednostkowym za III kwartał 2025 r. (kolumna C formularza rzeczowo-cenowego), IV kwartale 2025 r. Zamawiający będą płacić zgodnie z ustalonymi cenami jednostkowym za IV kwartał 2025 r. (kolumna D formularza rzeczowo-cenowego),
Interne Kennung: ZP – II.271.102.2025.RK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: potrzeba zachowania płynności dla dostaw do szkół i przedszkoli
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w III i IV kwartale 2025 r. - część I Zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia sukcesywna dostawa warzywa i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola objętych niniejszym zamówieniem w III i IV kwartale 2025 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy dla jednostek organizacyjnych będących jednocześnie płatnikami umowy: - część I zamówienia: 1.) Żłobek Miejski nr 3 w Stalowej Woli ul. KEN 1, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8652583322, REGON: 524975351 2.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli Ul. Romana Dmowskiego 9, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651427287, REGON: 000837413 3.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Jana Pawła II w Stalowej Woli, ul. Mickiewicza 15, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8652264568, REGON: 368003453 4.) Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Stalowej Woli ul. Skoczyńskiego 5, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651520354, REGON 830220615 5.) Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli ul. Melchiora Wańkowicza 72/1, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651733311, REGON: 830220704 6.) Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli al. Jana Pawła II 5, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651494800, REGON 830220740 7.) Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 1 w Stalowej Woli ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 29A, 37-450 Stalowa Wola NIP 8652557193 REGON 180799029 8.) Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 2 w Stalowej Woli ul. Melchiora Wańkowicza 72/2, 37-450 Stalowa Wola 8652557201 REGON 180799012 9.) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli ul. Dmowskiego 1,37-450 Stalowa Wola NIP 8652063924 REGON 005660296 10.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli Ul. Wojska Polskiego 9 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651450926, REGON: 001321670 - część II zamówienia: 1.) Żłobek Miejski w Stalowej Woli Aleje Jana Pawła II 5A, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651509832, REGON 830009100 2.) Przedszkole nr 3 w Stalowej Woli ul. Poniatowskiego 57, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651494378 REGON 830220696 3.) Przedszkole nr 5 im. Juliana Tuwima w Stalowej Woli ul. Mieszka I-go 5, 37- 450 Stalowa Wola NIP: 8651776579, REGON: 830220710 4.) Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli ul. Partyzantów 10, 37-450 Stalowa Wola NIP 865-14-94-792, REGON 830220727 5.) Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli im. Marii Konopnickiej Al. Jana Pawła II 11 37-450 Stalowa Wola NIP 8651520377, REGON 830220756, 6.) Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli ul. Obrońców Westerplatte 1, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651522034, REGON: 830220791 7.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Stalowej Woli ul. Prymasa Wyszyńskiego 14, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651426997, REGON: 000837420 8.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Energetyków w Stalowej Woli Ul. Energetyków 18 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651450665, REGON: 000837442 9.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli ul. J. Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651451328, REGON: 830003591 - część III zamówienia: 1.) Miejski Żłobek Integracyjny w Stalowej Woli ul. Józefa Poniatowskiego 55A 37-450 Stalowa Wola NIP 8652565324, REGON 365876488 2.) Przedszkole Nr 1 w Stalowej Woli ul. Niezłomnych 2A, 37-450 Stalowa Wola NIP 865-15-20-325, REGON 830220609 3.) Przedszkole nr 7, im. Marii Konopnickiej, ul. J. Popiełuszki 29a, 37-450 Stalowa Wola REGON 830220733 telefon 15 842-49-58 4.) Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli al. Jana Pawła II 6, 37-450 Stalowa Wola NIP 8651494384, REGON: 830220762 5.) Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori w Stalowej Woli ul. Józefa Poniatowskiego 33, 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651427264, REGON: 830220816 6.) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Stalowej Woli Ul. Niezłomnych 1 37-450 Stalowa Wola NIP: 8651427270, REGON: 000837436 3. Szczegółowe wymagania jakościowe oraz terminy sukcesywnych dostaw dla wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola objętych przedmiotowym zamówieniem zostały zawarte w załączniku nr 2 do SWZ - Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji sukcesywnych dostaw warzyw i owoców – dla części I,II i III zamówienia. 4. Wykonawca zrealizuje dostawy do siedziby poszczególnych Zamawiających własnym transportem, na własny koszt. Środek transportu musi spełniać obowiązujące wymogi sanitarne dla przewozu artykułów żywnościowych. Rozładunek wraz z wniesieniem następuje do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. 5. Wykonawca na życzenie Zamawiającego nieodpłatnie użyczy pojemników, skrzynek itp. przy każdorazowej dostawie na okres do następnej dostawy. 6. Wszystkie objęte zamówieniem produkty dostarczane muszą być w odpowiednich opakowaniach oraz skrzynkach (materiał opakowaniowy dopuszczony do kontaktu z żywnością). 7. Dostawy będą realizowane systematycznie w ilościach i terminach określonych przez Zamawiającego w terminie wskazanym w załączniku nr 2 - Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji sukcesywnych dostaw warzyw, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym, e-mailowym lub osobistym poszczególnych Zamawiających/ jednostek organizacyjnych. 8. Dopuszcza się możliwość zmiany ilości poszczególnego asortymentu wymienionego w Formularzach Rzeczowo-cenowych załączniku nr 1a,1b,1c. Poszczególnym Zamawiającym przysługuje prawo zamówienia wszelkich wymienionych produktów w formularzu rzeczowo-cenowym załącznik nr 1a,1b,1c (nawet w przypadku wskazania w pozycji ilościowej „0”) po cenach jednostkowych.
Interne Kennung: ZP – II.271.102.2025.RK - część I Zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp dla części I,II i III zamówienia do wysokości 120% zamówienia podstawowego w zakresie dostawy warzyw i owoców do jednostek podległych Gminie Stalowa Wola.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w III i IV kwartale 2025 r. - część II zamówienia
Interne Kennung: ZP – II.271.102.2025.RK - część II Zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa warzyw i owoców dla jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola w III i IV kwartale 2025 r. - część III zamówienia
Interne Kennung: ZP – II.271.102.2025.RK - część III Zamówienia