2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop trailer inclusief technieken voor mobiele educatieve opstelling Techno Trailer 2.0
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, bouw en technische uitrusting van een nieuwe gesloten trailer (aanhangwagen) die zal fungeren als mobiele educatieve leeromgeving (werknaam Techno Trailer 2.0) i.h.k.v. het EFRO Vlaanderen project Eco-build Kempen.
Interne Kennung: 2026_01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_01 - 1
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, bouw en technische uitrusting van een nieuwe gesloten trailer (aanhangwagen) die zal fungeren als mobiele educatieve leeromgeving (werknaam Techno Trailer 2.0)
Interne Kennung: 1