2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantieprocedure voor een OER-procetool t.b.v. de HvA
Beschreibung: De Hogeschool van Amsterdam (HvA) heeft momenteel een overeenkomst met Docfield B.V. voor het leveren van een OER-procestool. Deze overeenkomst loopt af in juli 2025. Ter waarborging van de continuïteit en kwaliteit van het OER-proces is de HvA voornemens een nieuwe overeenkomst te sluiten met Docfield B.V. voor een initiële looptijd van twee jaar, met de mogelijkheid tot twee verlengingen van elk twaalf maanden. Voorafgaand aan deze publicatie heeft een marktconsultatie plaatsgevonden. Tijdens deze marktconsultatie hebben twee partijen gereageerd. Daarbij zijn technische en functionele eisen besproken en is getoetst in hoeverre partijen aan de (cruciale) referentie-eisen kunnen voldoen. De HvA is van mening dat specifieke ervaring met OER-processen binnen HBO-instellingen noodzakelijk is vanwege de juridische en procesmatige kenmerken. Uit de marktconsultatie is gebleken dat slechts één partij aan deze referentie-eisen voldoet, namelijk Docfield. Daarnaast spelen technische en organisatorische integratie een belangrijke rol. Hieronder zijn de redenen voor het doorlopen van deze vrijwillige transparantieprocedure opgesomd: Technische en organisatorische integratie: De OER-procestool is diep geïntegreerd in de onderwijslogistieke processen en IT-systemen van de HvA. Een overgang naar een andere leverancier zou leiden tot aanzienlijke technische en procesmatige verstoringen, waarbij de continuïteit van het OER-proces in het geding komt. Specifieke ervaring met OER-processen binnen Hoger Beroeps (HBO)- of Weterschappelijke onderwijsinstellingen (WO): Docfield is momenteel de enige partij met aantoonbare ervaring in het leveren en implementeren van een volledig geïntegreerde OER-procestool binnen HBO of WO-instellingen in Nederland. Dit is een kritische vereiste vanwege de unieke juridische en procesmatige kenmerken van het OER binnen hogescholen, zoals het grotere aantal betrokkenen met verschillende rollen en de andere dynamiek ten opzichte van MBO-instellingen, met name wat betreft de rol van de medezeggenschapsraad. Dit maakt het gehele proces complexer en met meer betrokkenen in vergelijking met het MBO. Daarom acht de HvA het van belang dat leveranciers ervaring hebben met het leveren van een OER-procestool binnen HBO of WO instellingen. Op basis van bovenstaande komen wij tot de conclusie dat we artikel 2.32 lid 1 sub b AW 2012 kunnen gebruiken. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen dit voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen 24 mei 2025 na publicatie van deze aankondiging een met redenen omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen via aanbestedingen@uva.nl. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de voorgenomen procedure.
Interne Kennung: OER-Procestool t.b.v. HvA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000